Reklama
Source: wgrane.pl

2022 rządzi PiS; ?Nie będziemy dopłacać do kopalń, które przynoszą STAŁE STRATY!? 2026 opozycja; ?Budujemy NOWE KOPALNIE! Miliardowe straty? Wina Tuska!?

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
ZephKan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Jego poziom poglądów jest równy Ziobro. Fanzoli co mu akurat w danej chwili jest potrzebne. Teraz górnictwo jest dobre więc włazi im w tyłek. Jak dojdzie do władzy to wenezuelskie kamienie pomalowane na czarno będą lepszej jakości niż ten polski węgiel

1

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Jakie jarek ma poglądy ??.... A jakie są potrzebne żeby pelikany łykały.

0

Zglos komentarz

A1S19
1 miesiąc temu

Jak można wyśmiewać poglądy wyznawców kaczora, a później iść i głosować na rudego bydlaka? Przecież to się w głowie nie mieści. Kaczor podczas swoich rządów nie oszukał tyle razy swoich wyborców co ta ruda szmata w ciągu 2.5 roku, a pe****lskie bydło idzie i głosuje na tego sku.wiela. Proszę nie naz...

Jak można wyśmiewać poglądy wyznawców kaczora, a później iść i głosować na rudego bydlaka? Przecież to się w głowie nie mieści. Kaczor podczas swoich rządów nie oszukał tyle razy swoich wyborców co ta ruda szmata w ciągu 2.5 roku, a pe****lskie bydło idzie i głosuje na tego sku.wiela. Proszę nie nazywaj nikogo pelikanami bo takich ograniczonych małpich łbów jak wyznawcy tej rudej świni nie ma nigdzie na świecie.

-1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

A1S19 - Piszesz "pe****lskie bydło" czyli o katolickich śc****ach w sutannach, których ty jesteś niewolnikiem, kundlem i ślepym wyznawcą? Słyszę wycie prawackiego de**la i znakomicie. Pis w prawacko-katolickim g**ju tonie!

0

Zglos komentarz

S
Sydnej28 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Ich elektorat to de**le więc robią co chcą a jak spi****lą to na tuska I nikt sie nie zorientuje. Dlatego doprowadzili edukacje do dna.

0

Zglos komentarz

B
blackhaze69 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

gdzie jest konrados ta menda za****a jak jego guru przemawia

0

Zglos komentarz

Reklama