Source: wgrane.pl
Czyżby Bogucki podobnie jak Ziobro, uważa się za elitę, która czuje się dotknięta, gdy prokurator pyta?
przez
mamamarcina
— 1 miesiąc temu
Złodzieje i bandyci do pierdla iść powinni a nie do pałacu się kryć przed odpowiedzialnością karną!!!!!!😤😤😤😤
Zgłoszenie zostało wysłane
Bogucki to taki Dyzma. Yebel i tyle . Za prawa i sprawiedliwości ludzie nie tracili pieniędzy. No koorva normalne że nie tracili bo PiS dopuścił do tego żeby wpłacali. Id**to najpierw trzeba wpłacić żeby zajumac ćwierćinleligencie
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane