Reklama
Source: wgrane.pl

Czyżby Bogucki podobnie jak Ziobro, uważa się za elitę, która czuje się dotknięta, gdy prokurator pyta?

przez mamamarcina — 1 miesiąc temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
1 miesiąc temu

Złodzieje i bandyci do pierdla iść powinni a nie do pałacu się kryć przed odpowiedzialnością karną!!!!!!😤😤😤😤

1

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Bogucki to taki Dyzma. Yebel i tyle . Za prawa i sprawiedliwości ludzie nie tracili pieniędzy. No koorva normalne że nie tracili bo PiS dopuścił do tego żeby wpłacali. Id**to najpierw trzeba wpłacić żeby zajumac ćwierćinleligencie

1

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Dyzma😂 raczej bryndza!

1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 tygodnie temu

Prawak, zawsze był, jest i będzie warchołem i złodziejem!

-1

Zglos komentarz

Reklama