Ech ,żeby radni PiS dbali o dobro wyborców tak,
przez
Anatoliusz
— 4 tygodnie temu
A te pielgrzymki to w godzinach pracy i za państwowe ....., Czy w trakcie urlopu i za swoje ?
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozliczy pewnie kilometrówkę, dietę i ryczałcik. Wyjdzie na zero. A za podatnika się pomodli, co jak wiadomo dla podatnika-wyborcy jest BEZCENNE !.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś tej kobiety musi nie lubić, już tyle jej zdjęć tu widziałem, a nie wiem nawet kto to jest?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane