Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
3 tygodnie temu

Co się działo w rządowej willi, zostaje w rządowej willi ;)

0

Zglos komentarz

S
3 tygodnie temu

O Wałęsie też ani słowa;-))

-1

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
3 tygodnie temu

Wałęsa nalezy do przyjaciol Magyara...a Nawrocki popierał Orbana!

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

A Orban to faszysta, złodziej i kundel Putina!

-1

Zglos komentarz

S
3 tygodnie temu

Zając te twoje głupkowate teksty są coraz bardziej żałosne. Zwyczajne śmieszny jesteś...;-))

-1

Zglos komentarz

Reklama