Gdyby się to tylko dało przewiedzieć co nie?
przez
saviola
— 3 tygodnie temu
Zgłoszenie zostało wysłane
coś mam wrażenie, większość ludzi ma przekonanie, graniczące z pewnością, że znowu coś głupiego odpier.oli i jedyne zaufanie sprowadza się do "kiedy", a nie "czy" ;)
Zgłoszenie zostało wysłane
coś mam wrażenie, że większość ludzi ma przekonanie, graniczące z pewnością, że znowu coś głupiego odpier.oli i jedyne zaufanie sprowadza się do "kiedy", a nie "czy" ;)
Zgłoszenie zostało wysłane