Reklama
Jak to nazwać złodziejstwo? Oszustwo? Malwersacja? A Ty jak myślisz?

Jak to nazwać złodziejstwo? Oszustwo? Malwersacja? A Ty jak myślisz?

przez Fedora2 — 3 tygodnie temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
R
RychoLX 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Widocznie on też jest spod znaku "bo nam się należało".

5

Zglos komentarz

Reklama