Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kypisek 💩 JP 100%
2 tygodnie temu

nie żałuj se jebnij se barana niech ten banderoski łeb se roz**bie

0

Zglos komentarz

M
misbalu123 😏 Szyderca
2 tygodnie temu

Widze ze krytyka Rosji nie cieszy sie popularnoscia na Nowej Wiocha w odroznieniu od krytyki Ukrainy...Przypadek? Nie sadze... A wlasciciel Nowej Wiochy jest dalej tajemnica!

0

Zglos komentarz

T
2 tygodnie temu

zapomniałeś jeszcze pozdrowić miłośników bandery słowami które dzieci i kobiety Polskie słyszały ostatni raz w życiu przed przebiciem widłami czy spaleniu żywcem.

-1

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

...putin pójdzie w ślady Adolfa i będzie walczył do końca....własnego?

0

Zglos komentarz

T
2 tygodnie temu

A efekty widać w Moskwie gdzie pojawił się były kanclerz Niemiec aby pewnie rozmawiać o Niemieckim biznesie zaraz po wojnie.

-4

Zglos komentarz

Reklama