Rosja już słabnie. Jej gospodarka nie wytrzyma tej wojny.
przez
misbalu123
— 2 tygodnie temu
nie żałuj se jebnij se barana niech ten banderoski łeb se roz**bie
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze krytyka Rosji nie cieszy sie popularnoscia na Nowej Wiocha w odroznieniu od krytyki Ukrainy...Przypadek? Nie sadze... A wlasciciel Nowej Wiochy jest dalej tajemnica!
Zgłoszenie zostało wysłane
zapomniałeś jeszcze pozdrowić miłośników bandery słowami które dzieci i kobiety Polskie słyszały ostatni raz w życiu przed przebiciem widłami czy spaleniu żywcem.
Zgłoszenie zostało wysłane
...putin pójdzie w ślady Adolfa i będzie walczył do końca....własnego?
Zgłoszenie zostało wysłane
A efekty widać w Moskwie gdzie pojawił się były kanclerz Niemiec aby pewnie rozmawiać o Niemieckim biznesie zaraz po wojnie.
Zgłoszenie zostało wysłane