Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
2 tygodnie temu

Lepsze sypanie płatków niż nowa lewaacka tradycja przyklejania się do asfaltu

3

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 tygodnie temu

A co za różnica, czy drogę ci tamuje przyklejony do asfaltu, procesja, czy pielgrzymka.

-1

Zglos komentarz

T
tojaamuz 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Rychu, jak nie widzisz różnicy pomiędzy procesją z kwiatami raz do roku, a zj@ami przyklejonymi do asfaltu kilkadziesiąt razy do roku, tamując ruch karetek, to Ci gratuluję 🤣

2

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Zawsze mozna sie wyprowadzi na zachod europy. Tam ciekawiej sie dzieje na ulicach. Jestem ateista i wogole mi to nie przeszkadza ze oni ida tak drogami raz w roku. Lewaki maja to do siebie ze lupbia sie przypierd… do wszystkiego co ma zwiazek z prawakami. Tolerancja.

2

Zglos komentarz

E
Eliana60499 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Co sekta, to śmieszniejsze zwyczaje.

1

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 tygodnie temu

Rozstępujący się tunel z młodych dziewic, wiwatujących na widok idących starców. Nie puścił bym na ten pokaz siły Kościoła swojego dziecka. Dla innych Boże Ciało, dla innych kolejny kontakt z usługującymi im dzieciaczkami.

-2

Zglos komentarz

M
Majorx 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

To wszystko po to, aby czcigodny wielmożny dobrodziej mógł stąpać wygodnie azalisz jako dziewic konserwowany pośród tłumów wiwatujących a silnie otumanionych widokiem niebiańskim.

-2

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
2 tygodnie temu

Taka katolicka tradycja

-4

Zglos komentarz

Reklama