Podobne posty
Komentarze
6Lepsze sypanie płatków niż nowa lewaacka tradycja przyklejania się do asfaltu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co za różnica, czy drogę ci tamuje przyklejony do asfaltu, procesja, czy pielgrzymka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rychu, jak nie widzisz różnicy pomiędzy procesją z kwiatami raz do roku, a zj@ami przyklejonymi do asfaltu kilkadziesiąt razy do roku, tamując ruch karetek, to Ci gratuluję 🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze mozna sie wyprowadzi na zachod europy. Tam ciekawiej sie dzieje na ulicach. Jestem ateista i wogole mi to nie przeszkadza ze oni ida tak drogami raz w roku. Lewaki maja to do siebie ze lupbia sie przypierd… do wszystkiego co ma zwiazek z prawakami. Tolerancja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozstępujący się tunel z młodych dziewic, wiwatujących na widok idących starców. Nie puścił bym na ten pokaz siły Kościoła swojego dziecka. Dla innych Boże Ciało, dla innych kolejny kontakt z usługującymi im dzieciaczkami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko po to, aby czcigodny wielmożny dobrodziej mógł stąpać wygodnie azalisz jako dziewic konserwowany pośród tłumów wiwatujących a silnie otumanionych widokiem niebiańskim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane