Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
„Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie” - C.K. Dezerterzy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest dużo takich słów ale w przestrzeni publicznej nie powinniśmy ich używać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę że mult*troll uruchomił swoje konta żeby pisać w komentarzach, osiem wpisów i wszystkie jednego trolla. hatakumba123, misbalu123, caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, misiek76, pener2500, Edward61257, Janusz63399, Judazs, Donofrio, popek11...
Widzę że mult*troll uruchomił swoje konta żeby pisać w komentarzach, osiem wpisów i wszystkie jednego trolla. hatakumba123, misbalu123, caleanka, nissin, kacynski, natan71, mareqqh, kapec60, GreenGoblin23253, xstream, darek286, misiek76, pener2500, Edward61257, Janusz63399, Judazs, Donofrio, popek111111, ZephKan, MuchaMol, Blinky, krecik1410, AddWiochy, , tomasz1968, Kacisko666, cuba, mambabamba123, kibolsutener123, trumpiet, armagedon123453, Fedora2, Wojtek25791, camovi itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane