Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
Sydnej28 🌾 Wieśniak
1 tydzień temu

Kto placi ten wymaga.

2

Zglos komentarz

S
1 tydzień temu

Kto płaci?

-5

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 tydzień temu

„Upadek Zondacrypto to dla prawicy dramatyczna wiadomość przed przyszłorocznymi wyborami. Zniknął ważny sponsor, który ową prawicę hojnie finansował. Wszak pieniądze Zondy pomogły rozkwitnąć Republice i to pieniądze Zondy pomogły Karolowi Nawrockiemu wygrać wybory. W wyborach parlamentarnych t...

„Upadek Zondacrypto to dla prawicy dramatyczna wiadomość przed przyszłorocznymi wyborami. Zniknął ważny sponsor, który ową prawicę hojnie finansował. Wszak pieniądze Zondy pomogły rozkwitnąć Republice i to pieniądze Zondy pomogły Karolowi Nawrockiemu wygrać wybory. W wyborach parlamentarnych tak już nie będzie. Nie popłynie duża kasa na prawicowe, propagandowe media. I nie będzie pieniędzy na pokątne finansowanie prawicowych kandydatów”. - Radek Kobiałko/facebook.com

0

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 tydzień temu

Zondacrypto (dawniej BitBay), która wybuchła w kwietniu 2026 roku. Według doniesień medialnych, ustaleń Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) oraz oficjalnych wypowiedzi premiera Donalda Tuska, kontrolę nad tą największą polską giełdą kryptowalut miała przejąć jedna z najgroźniejszych rosyjskich...

Zondacrypto (dawniej BitBay), która wybuchła w kwietniu 2026 roku. Według doniesień medialnych, ustaleń Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) oraz oficjalnych wypowiedzi premiera Donalda Tuska, kontrolę nad tą największą polską giełdą kryptowalut miała przejąć jedna z najgroźniejszych rosyjskich grup przestępczych – mafia tambowska (Bractwo z Tambowa), powiązana z Kremlem i rosyjskimi służbami.- tvpworld.com

0

Zglos komentarz

S
1 tydzień temu

Ty tak na serio propagandysto? ;-))

-1

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 tydzień temu

A może ma podpisany cyrograf na lojalkę we finansowaniu swej kampanii wyborczej , jak całe pisiorstwo??????🤔🤔🤔🤔🤔🤔

1

Zglos komentarz

S
1 tydzień temu

Może za 12 razem podpisze;-)) Trzeba próbować;-))

-4

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 tydzień temu

A podpisałbyś za 12-tym razem własny wyrok śmierci?. Bez uśmieszków. Serio pytam.

1

Zglos komentarz

S
1 tydzień temu

Biorąc pod uwagę treść pytania naprawdę trudno traktować je poważnie. Serio mówię;-))

0

Zglos komentarz

Reklama