👁️
Tresci dla zalogowanych
Te treści są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się, aby kontynuować.
Czy jest szansa, że w ramach reparacji po prostu już nam go nie oddadzą?
Bo tam prawa się przestrzega. A jeżeli ktoś ma w nosie przepisy to właśnie tak zostaje potraktowany....
Nie masz konta? Zarejestruj sie
Wroc