Reklama
I to są katolicy, szczycą się tym cały czas,modlą się wszędzie a niszczą drugiego człowieka.

I to są katolicy, szczycą się tym cały czas,modlą się wszędzie a niszczą drugiego człowieka.

przez geronimo — 2 dni temu
A wyznawcy pieją z zachwytu. Polski narodzie dokąd idziesz? Na stracenie. Ludzie opamiętajcie się... I taki czlowiek ma byc premierem?
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
Jakub Widymajer 🌾 Wieśniak
2 dni temu

Zero to zbyt łagodne określenie na to bydlę

1

Zglos komentarz

Reklama