I to są katolicy, szczycą się tym cały czas,modlą się wszędzie a niszczą drugiego człowieka.
przez
geronimo
— 2 dni temu
A wyznawcy pieją z zachwytu. Polski narodzie dokąd idziesz? Na stracenie. Ludzie opamiętajcie się... I taki czlowiek ma byc premierem?