Reklama
Trzeba nagłaśniać wszystkich pisowskich lekarzy, z takimi zarobkami.

Trzeba nagłaśniać wszystkich pisowskich lekarzy, z takimi zarobkami.

przez geronimo — 2 dni temu
Trzeba nagłośnić o pisowcach oszustwach i przekretach, a także o wetomanie to on się przyczynia do wielu problemów Rządu,który nie może wprowadzać reform w kraju.
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
2 dni temu

Uwaga! Pożar w burdelu, k***y w panice XD. To dopiero początek Kałowi trolle, więc szykujcie wiadra do s***ia. Jak pojawi się lista korzystających z saloniku VIP to będą przymusowe nadgodziny XD! Burczy ten dochód osiągnął w 2025 roku, a starostą odpowiedzialnym za szpitale z którymi miał umowy jest...

Uwaga! Pożar w burdelu, k***y w panice XD. To dopiero początek Kałowi trolle, więc szykujcie wiadra do s***ia. Jak pojawi się lista korzystających z saloniku VIP to będą przymusowe nadgodziny XD! Burczy ten dochód osiągnął w 2025 roku, a starostą odpowiedzialnym za szpitale z którymi miał umowy jest polityk partii koalicyjnej, czyli PSL. Ładnie ta koalicja doi naszą kasę.

5

Zglos komentarz

Veritas_Liberat
Veritas_Liberat 🌾 Wieśniak
1 dzień temu

Oczywiście z braku argumentów trzeba łgać i kłamać. Ten lekarz nie ma i nie miał nic wspólnego z PIS. Podlega pod władze Starostwa Powiatowego w Grójcu zarządzanego przez starostę z PSL (koalicjant tuska). Jedyne powiązanie jakie ma z PIS, to to że PIS wykorzystało jego wizerunek do anty kampanii...

Oczywiście z braku argumentów trzeba łgać i kłamać. Ten lekarz nie ma i nie miał nic wspólnego z PIS. Podlega pod władze Starostwa Powiatowego w Grójcu zarządzanego przez starostę z PSL (koalicjant tuska). Jedyne powiązanie jakie ma z PIS, to to że PIS wykorzystało jego wizerunek do anty kampanii. Pan doktor zresztą podjął już kroki prawne przeciwko nagonce na siebie przez takich jak Ty i poniosą oni konsekwencje łącznie z Tobą.

1

Zglos komentarz

Reklama