Wygląda na to, że czeka nas kolejna sezonowa zmiana złodziei
przez
OgarNee5g21283
— 2 dni temu
Dziwna sprawa, lewacy na FB chwalą się, że PO ma 36% a lewica 9%. Tak to jest jak sondaże robi się w więzieniach i zakładach psychiatrycznych.
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze dziwniejsza sprawa ze pisiarnia na FB jest swiecie przekonana ze bedzie rzadzic😂
Zgłoszenie zostało wysłane
Nigdy nie spotkałem się z sondażem w którym pisiory prowadziły, a prawda jest taka, że POPiS to jest to samo gó**o które okrada Polskę od ponad 20 lat. Do tej pory nie mogę pojąć dlaczego ludzie na nich cały czas głosują.
Zgłoszenie zostało wysłane