Reklama
Reklama

Komentarze

1
A1S19
2 dni temu

Dziwna sprawa, lewacy na FB chwalą się, że PO ma 36% a lewica 9%. Tak to jest jak sondaże robi się w więzieniach i zakładach psychiatrycznych.

-1

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
2 dni temu

Jeszcze dziwniejsza sprawa ze pisiarnia na FB jest swiecie przekonana ze bedzie rzadzic😂

0

Zglos komentarz

A1S19
2 dni temu

Nigdy nie spotkałem się z sondażem w którym pisiory prowadziły, a prawda jest taka, że POPiS to jest to samo gó**o które okrada Polskę od ponad 20 lat. Do tej pory nie mogę pojąć dlaczego ludzie na nich cały czas głosują.

0

Zglos komentarz

Reklama