Podobne posty
OMG, to tam poszło
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Komentarze
1tylko dla tego ze szambo sie rozlało bo inaczej dalej by sobie yebal kase podatnika
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W każdej nacji są czarne barany. Może został przekupiony przez tonący pis? Przypomnę o sprawie Witek i męża alkoholika. Wszyscy wiedzieli i nic nie mogli zrobić. Pis tonie, każde błoto w rękach Kaczyńskiego to nabój. Ale nic już mu nie pomoże przed zatonięciem w swoich mętnych odchodach.
W każdej nacji są czarne barany. Może został przekupiony przez tonący pis? Przypomnę o sprawie Witek i męża alkoholika. Wszyscy wiedzieli i nic nie mogli zrobić. Pis tonie, każde błoto w rękach Kaczyńskiego to nabój. Ale nic już mu nie pomoże przed zatonięciem w swoich mętnych odchodach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
królik tutaj jest mowa o świętej koalicji które jest tak czysta jak łza i brzydząca się kradzieżami kasy podatnika, a przynajmniej uśmiechnięta ekipa stara się na taka pozować a tak naprawdę to są tacy sami jak pisdzielce. kłamliwe szuje i urwy bez kręgosłupa moralnego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane