Reklama
Source: wgrane.pl

Bez uzyskania pozwoleń, bez zaproszenia, pojechali narodowcy od pana Bąkiewicza do Berlina.

przez mamamarcina — 13 godzin temu
Wyreżyserowana ustawka Bąkiewicza. Ciekawe gdzie teraz jest ten krzyż. Pewnie leży gdzieś zapomniany
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 godzina temu

Jednak prawacy to śm***ie bez mózgów.

1

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
12 godzin temu

Ale chyba Sikorski mu odpowiedział, że jest osamotniony pomnik w Moskwie i go tam zaprasza. Tylko przecież kolega kurdupla z Kremla nie pojedzie mu tam mącić. Czyli to Bąkiewicz i PiSdzielstwo będzie dyktować, co ma robić policja niemiecka. A jakby tak jakiś Niemiec pouczał polską policję, to co by...

Ale chyba Sikorski mu odpowiedział, że jest osamotniony pomnik w Moskwie i go tam zaprasza. Tylko przecież kolega kurdupla z Kremla nie pojedzie mu tam mącić. Czyli to Bąkiewicz i PiSdzielstwo będzie dyktować, co ma robić policja niemiecka. A jakby tak jakiś Niemiec pouczał polską policję, to co by te prawackie de**le miałczały?

-1

Zglos komentarz

Reklama