Reklama
Gdyby Duda nie dał to Batyr by nie zabrał. Nie byłoby problemu.…

Gdyby Duda nie dał to Batyr by nie zabrał. Nie byłoby problemu.…

przez geronimo — 2 dni temu
Putin go ściga nie po to żeby zrobić krzywdę ale uścisnąć prawicę, wręczyć medal i uhonorować tytułem bohatera rosyjskiej federacji! 😉
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
G
geronimo 🏹 Łowca
2 dni temu

Mam pytanie do Nawrockiego. Czy Order Czerwonej Gwiazdy będzie odbierał na Kremlu czy Placu Czerwonym ?!

2

Zglos komentarz

Reklama