Gorące lato i brak klimatyzacji
przez
Gordon72
— 1 dzień temu
Czemu na ten nowej wiosce nie można dać minusa? Co to za lewacka moda ze można tylko dawać plusy za oglądanie męskich członków?
Zgłoszenie zostało wysłane