👁️
Tresci dla zalogowanych
Te treści są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się, aby kontynuować.
Wciąż czekamy na SAFE 0% od Nawrockiego i Glapinskiego 😆
Napewno nie zapomni o Kaczyńskim ojcem wszystkiego co " dobre"!!!!! Bo Nawrocki nie ma czym się chwa...
Nie masz konta? Zarejestruj sie
Wroc