Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 godziny temu

Do środkowego strach wsiadać, bo prędzej czy później skończy na brzozie.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 godziny temu

cóż, jakby nie patrzeć, to pierwszy w historii Polski prezydent-kamikadze [czarny humor]. tak jak z pomnikami publicznymi, które stawia się po upływie kilkunastu - kilkudziesięciu lat od śmierci danej osoby, gdy opadną emocje, a historycy i społeczeństwo są w stanie w pełni obiektywnie ocenić jej d...

cóż, jakby nie patrzeć, to pierwszy w historii Polski prezydent-kamikadze [czarny humor]. tak jak z pomnikami publicznymi, które stawia się po upływie kilkunastu - kilkudziesięciu lat od śmierci danej osoby, gdy opadną emocje, a historycy i społeczeństwo są w stanie w pełni obiektywnie ocenić jej dokonania, tak wrzucanie na siłę kaczyńskiego do puli "postaci historycznych" jest zwyczajnie nietrafione i przedwczesne. zresztą, miesięcznice smoleńskie i "grzanie" tematu jego śmierci jest dalej na porządku dziennym, więc czas na "obiektywną ocenę jego osiągnięć" jeszcze nie nadszedł.

0

Zglos komentarz

Reklama