Reklama
Reklama

Komentarze

6
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Ten ruski generator wstawek jest coraz głupszy j.polskiego nie ogarnia🤣

6

Zglos komentarz

A
AmigaPPC 🌾 Wieśniak
1 godzina temu

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️ i Naćpana Drzeryja, alfonsa, kłamcę, zdrajcę, kibola, konstytucyjnego złamasa, tchórza i trumpe****lowego czopka.

6

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Chyba prawacko-sznusowa - dyplomatołka, rezydenta.

5

Zglos komentarz

G
GreenGoblin23253 🌾 Wieśniak
54 minuty temu

Ciekawe że Karol NowRuski spotyka się tylko z przyjaciółmi Putena i autokarami. To musi być przypadek?

5

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
42 minuty temu

Takie ma rozkazy z Moskwy!

1

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
42 minuty temu

Według waszej agendy Trump który niszczy Putina , jego oligarchów i Rosje sankcjami od 10 lat to są przyjaciele ? Dlatego nikt już nie bierze lewaków na poważnie

-3

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
33 minuty temu

Choć Izba Reprezentantów przegłosowała ustawę o nowych sankcjach na Rosję, nie zostaną wprowadzone, bo nie chce ich prezydent Donald Trump - powiedział PAP senator Demokratów Chris Coons. - bankier.pl/2026-06-06

3

Zglos komentarz

K
31 minut temu

A Tusk wiecznie w wagonie bydlęcym...

-1

Zglos komentarz

T
TuskvonJungingenn 🌾 Wieśniak
51 minut temu

Druga armia NATO nowym sojusznikiem Polski? Lewakom i Putinowi się to napewno nie spodoba

-3

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
39 minut temu

Czy wytrzeźwiałeś od ostatnie mszy? Czy to normalny poziom myślenia polskich prawaków. To przedtem Turcja nie była sojusznikiem Polski w NATO? Rozumiem pianie z zachwytu, ale chyba co wam mózgu pozostało towarzyszu!

3

Zglos komentarz

T
TuskvonJungingenn 🌾 Wieśniak
34 minuty temu

Nie ma to jak lewacki ból d**y o poranku

-1

Zglos komentarz

Reklama