Podobne posty
Komentarze
2
B
baxbany
🎯
Wyjadacz
2 godziny temu
Gdybym umiał napisał bym to po czesku. Po polsku AI wiocha wyrzuci!
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
G
geronimo
🏹
Łowca
1 godzina temu
Ma kobieta rację. Mnie też brzydzi ta cała nagonka na Ukrainę skierowaną do nierozumnej, niedopieprzonej patologii. Czesi są inni, ale u nas chamstwo spotyka się na każdym kroku. - Artur Hoffman
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane