Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎯 Wyjadacz
2 godziny temu

Gdybym umiał napisał bym to po czesku. Po polsku AI wiocha wyrzuci!

0

Zglos komentarz

G
geronimo 🏹 Łowca
1 godzina temu

Ma kobieta rację. Mnie też brzydzi ta cała nagonka na Ukrainę skierowaną do nierozumnej, niedopieprzonej patologii. Czesi są inni, ale u nas chamstwo spotyka się na każdym kroku. - Artur Hoffman

0

Zglos komentarz

Reklama