Koszulka "patopatrioty"
przez
Akuszer
— 2 godziny temu
jakby nie patrzeć, ten kurczak w koronie, to piękny "symbol narodowy", godny naszych czasów [sarkazm]. przy okazji, do kompletu brakuje jeszcze spodenek z godłem na zadku.
Zgłoszenie zostało wysłane