Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
abababa2 🎖️ Snajper
2 godziny temu

jakby nie patrzeć, ten kurczak w koronie, to piękny "symbol narodowy", godny naszych czasów [sarkazm]. przy okazji, do kompletu brakuje jeszcze spodenek z godłem na zadku.

0

Zglos komentarz

Reklama