Reklama
Brawo Panie Premierze!

Brawo Panie Premierze!

przez geronimo — 2 godziny temu
Teraz rzadzi w Polsce prawdziwe prawo i sprawiedliwosc, nie rychliwe ale sprawiedliwe!
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
1 godzina temu

Tusk napisał że coś mu się wydaje? Kanał zero kolejny raz rozegra lewaków jak dzieci, tak jak zrobił to z Trzaskowskim.

1

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Czy myśli Pan, że moja rodzina jest bezpieczna? zapytał Jędrzejewski po wywiadzie. O czym mówi Tusk? będzie nękał prokuraturą dzieci i rodzinę doktora tak jak lewactwo robi to ze swoim przeciwnikami. Komunistyczne motody dalej żywe

0

Zglos komentarz

T
TuskvonJungingenn 🌾 Wieśniak
1 godzina temu

Afera w w Warszawie pokazała co lewak ma na myśli mówiąc prawo i sprawiedliwość. Ludzie umierają żeby KOryto mogło paść się dalej

-1

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
55 minut temu

A może mi ktoś powiedzieć, który prawak kiedykolwiek, jakkolwiek prawdę powiedział? I ile prawomocnych orzeczeń miał pinokio, będąc cały czas premierem? W jakim innym kraju, poza prawcką Polską złodziej i kłamców jest to możliwe?

-1

Zglos komentarz

V
2 godziny temu

tusk już ustalił prawdę, w końcu kto może wiedzieć więcej o wiarygodności

-2

Zglos komentarz

S
2 godziny temu

Wiadomo. Dla Donalda wiarygodnym źródłem informacji jest patus Murański;-))

-3

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 godzina temu

Jeśli Jędrzejewski podczas przesłuchania odmawia odpowiedzi na każde pytanie zadane przez prokuraturę, zasłaniając się brakiem pełnomocnika i oczywiście telefonu z dowodem "zapomina" zabrać, a w Kanale Zero produkuje się w najlepsze i rzuca oskarżeniami na prawo i lewo, to dziwisz się, że wygląda m...

Jeśli Jędrzejewski podczas przesłuchania odmawia odpowiedzi na każde pytanie zadane przez prokuraturę, zasłaniając się brakiem pełnomocnika i oczywiście telefonu z dowodem "zapomina" zabrać, a w Kanale Zero produkuje się w najlepsze i rzuca oskarżeniami na prawo i lewo, to dziwisz się, że wygląda mało wiarygodnie, w porywach do podejrzanie. Z tego co kojarzę, w poniedziałek będzie powtórka z rozrywki.

0

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Dr Jędrzejewski został przesłuchany przez prokuraturę jako świadek. Według dostępnych informacji odmówił składania zeznań bez udziału pełnomocnika. Warto pamiętać, że świadek nie ma obowiązku odpowiadać na każde pytanie

1

Zglos komentarz

Reklama