Reklama
Najlepszy dowód na to, ze...

Najlepszy dowód na to, ze...

przez saviola — 2 godziny temu
Wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 godzina temu

A co miał na siebie donieść? Przecież był ordynatorem, czyli odpowiadał za podległych lekarzy, którzy mordowali. Może, jak każdy prawak im kazał, a potem poszedł donieść? To by pasowało, bo tak im czarna książka nakazuje: donoś na bliźniego swego, bowiem nie godzi się, aby zarabiali więcej od ciebie...

A co miał na siebie donieść? Przecież był ordynatorem, czyli odpowiadał za podległych lekarzy, którzy mordowali. Może, jak każdy prawak im kazał, a potem poszedł donieść? To by pasowało, bo tak im czarna książka nakazuje: donoś na bliźniego swego, bowiem nie godzi się, aby zarabiali więcej od ciebie. To tylko tobie się należy, boś durny prawak, miernotą urodzony.

3

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Był ordynatorem hirurgii nie przełozonym Dawida. Byli lekarzami na różnych stanowiskach kierowniczych w tym samym szpitalu

-2

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 godzina temu

A czy ja napisałem, że był przełożonym tego malwersanta? Napisałem, że był przełożonym lub że odpowiadał za kilku podległych lekarzy i obudził się po roku, jak go wywalili, że tam mordowali. To pytam, czy wiedział, nakłaniał, czy tylko przymykał oko. Czyli mordowali, ale on się nie cieszył.

A czy ja napisałem, że był przełożonym tego malwersanta? Napisałem, że był przełożonym lub że odpowiadał za kilku podległych lekarzy i obudził się po roku, jak go wywalili, że tam mordowali. To pytam, czy wiedział, nakłaniał, czy tylko przymykał oko. Czyli mordowali, ale on się nie cieszył.

1

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 godzina temu

trzeba przyznać, piękny strzał we własne kolano sobie zaaplikował w czasie tego wywiadu, wiec... współudział czy tylko niezgłaszanie ciężkich przestępstw organom ścigania?

3

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
1 godzina temu

Następny de**l...

-5

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Nie taki znowu de**l, skończył studia medyczne.

1

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 godzina temu

brawo, skoro się już przedstawiłeś, to co teraz? powiesz wierszyk czy zaśpiewasz jakąś piosenkę :)

2

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

A to nie w szpitalach najczęściej giną ludzie?

-3

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Poucz się, poczytaj. Kanał zero jest dla ludzi z zero mózgiem. Najwięcej ludzi ginie na przejściu dla pieszych, później na rowerach, .................

1

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
1 godzina temu

Taka miał Dawidek władze partyjną, że każdy bał się cokolwiek powiedzieć?

-4

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Partia KO jak w komunistycznych Chinach CCP

-4

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 godzina temu

A każda partia prawacka to albo faszyści, albo naziści, w zależności od poziomu kr***nizmu członków. Przykład; Jedna Rosja - kurdupla z Kremla, czy NSDAP Hitlera.

1

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Najbliższa Tobie partia pis z towarzyszem Kaczyńskim. Każdy sprzeciw to śmierć polityczna. Znowu nie uważałeś, jak wszyscy się uczyli!

0

Zglos komentarz

K
1 godzina temu

Lekarz przekonywał, że próbował zwrócić uwagę na działania Dawida Kacprzyka, jednak bezskutecznie. Według jego relacji młody lekarz miał powoływać się na swoje kontakty z władzami Warszawy. Interweniował wielokrotnie

-4

Zglos komentarz

O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
1 godzina temu

Pomyślał byś chwilę , zanim coś.... W większości krajów rozwiniętych, w tym w Polsce, najwięcej osób umiera w szpitalach

-5

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
1 godzina temu

Uparty nieuk. Poucz się i poczytaj. Nie Stanowskiego, który niewinnym ludziom mózgi rozpuszcza!

1

Zglos komentarz

Reklama