Podobne posty
Komentarze
6A co miał na siebie donieść? Przecież był ordynatorem, czyli odpowiadał za podległych lekarzy, którzy mordowali. Może, jak każdy prawak im kazał, a potem poszedł donieść? To by pasowało, bo tak im czarna książka nakazuje: donoś na bliźniego swego, bowiem nie godzi się, aby zarabiali więcej od ciebie...
A co miał na siebie donieść? Przecież był ordynatorem, czyli odpowiadał za podległych lekarzy, którzy mordowali. Może, jak każdy prawak im kazał, a potem poszedł donieść? To by pasowało, bo tak im czarna książka nakazuje: donoś na bliźniego swego, bowiem nie godzi się, aby zarabiali więcej od ciebie. To tylko tobie się należy, boś durny prawak, miernotą urodzony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Był ordynatorem hirurgii nie przełozonym Dawida. Byli lekarzami na różnych stanowiskach kierowniczych w tym samym szpitalu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czy ja napisałem, że był przełożonym tego malwersanta? Napisałem, że był przełożonym lub że odpowiadał za kilku podległych lekarzy i obudził się po roku, jak go wywalili, że tam mordowali. To pytam, czy wiedział, nakłaniał, czy tylko przymykał oko. Czyli mordowali, ale on się nie cieszył.
A czy ja napisałem, że był przełożonym tego malwersanta? Napisałem, że był przełożonym lub że odpowiadał za kilku podległych lekarzy i obudził się po roku, jak go wywalili, że tam mordowali. To pytam, czy wiedział, nakłaniał, czy tylko przymykał oko. Czyli mordowali, ale on się nie cieszył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
trzeba przyznać, piękny strzał we własne kolano sobie zaaplikował w czasie tego wywiadu, wiec... współudział czy tylko niezgłaszanie ciężkich przestępstw organom ścigania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
brawo, skoro się już przedstawiłeś, to co teraz? powiesz wierszyk czy zaśpiewasz jakąś piosenkę :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poucz się, poczytaj. Kanał zero jest dla ludzi z zero mózgiem. Najwięcej ludzi ginie na przejściu dla pieszych, później na rowerach, .................
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka miał Dawidek władze partyjną, że każdy bał się cokolwiek powiedzieć?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A każda partia prawacka to albo faszyści, albo naziści, w zależności od poziomu kr***nizmu członków. Przykład; Jedna Rosja - kurdupla z Kremla, czy NSDAP Hitlera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najbliższa Tobie partia pis z towarzyszem Kaczyńskim. Każdy sprzeciw to śmierć polityczna. Znowu nie uważałeś, jak wszyscy się uczyli!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lekarz przekonywał, że próbował zwrócić uwagę na działania Dawida Kacprzyka, jednak bezskutecznie. Według jego relacji młody lekarz miał powoływać się na swoje kontakty z władzami Warszawy. Interweniował wielokrotnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomyślał byś chwilę , zanim coś.... W większości krajów rozwiniętych, w tym w Polsce, najwięcej osób umiera w szpitalach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uparty nieuk. Poucz się i poczytaj. Nie Stanowskiego, który niewinnym ludziom mózgi rozpuszcza!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane