Reklama
niestety, mamy to, co mamy. To odznaczenie straciło na wartości z chwilą nadania go Macierewiczowi

niestety, mamy to, co mamy. To odznaczenie straciło na wartości z chwilą nadania go Macierewiczowi

przez Fedora2 — 2 godziny temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
O
OgarNee5g21283 😏 Szyderca
27 minut temu

Takie gó**o po swoim psie powinieneś wyrzucać do śm***i a nie wrzucać do internetu

1

Zglos komentarz

Reklama