niestety, mamy to, co mamy. To odznaczenie straciło na wartości z chwilą nadania go Macierewiczowi
przez
Fedora2
— 2 godziny temu
Takie gó**o po swoim psie powinieneś wyrzucać do śm***i a nie wrzucać do internetu
Zgłoszenie zostało wysłane