Podobne posty
Komentarze
7DOCHODZIŁO DO NIEPRAWIDŁOWOŚCI??? JAKOŚ PRZED PROKURATOREM TEGO NIE POWIEDZIAŁ!!! BOI SIĘ PROCESU O KŁAMSTWO???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to mowia: "nie moj cyrk i nie moje malpy", ja tylko kibicuje... Ale jezeli bohaterska Ukraina upadnie, przyjdzie kolej na Polske, wtedy polaczki bedziecie witac nowy rzad Putina, jak kiedys witaliscie polaczki z kwiatami, stalinowski rzad Bieruta, bo w Polsce historia lubi sie powtarzac, wic ni...
Jak to mowia: "nie moj cyrk i nie moje malpy", ja tylko kibicuje... Ale jezeli bohaterska Ukraina upadnie, przyjdzie kolej na Polske, wtedy polaczki bedziecie witac nowy rzad Putina, jak kiedys witaliscie polaczki z kwiatami, stalinowski rzad Bieruta, bo w Polsce historia lubi sie powtarzac, wic nie dajcie sie oglupiac PiSowi i prawicy Putina!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy zawsze dawali sobie rade w historii... dlatego nazywaja sie "Chrystusem Narodow", dzieki swojej glupocie, nawet ktos powiedzial: Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie: lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. -...
Polacy zawsze dawali sobie rade w historii... dlatego nazywaja sie "Chrystusem Narodow", dzieki swojej glupocie, nawet ktos powiedzial: Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie: lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. - Jan Kochanowski,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie"; Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. Ja zyje bezpiecznie w Skandynawii, ktorej Putin nigdy nie zaatykuje, bo wie ze to bylo by jego upadkiem i komentuje obiektywnie glupote polaczkow, dlatego tak mnie nienawidza na Nowej Wiocha, wsrod PiSu i prawicy Putina, ktorzy oglupiaja polski narod w drodze na wschod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziwi mnie ze na swiecie mowia: "Glupi jak Polak" i maja racje...caly czas to potwierdzaja, ostatnio wybrali kibola sutenera na rezydenta uzurpatora!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karol Nawrocki w młodości pracował jako ochroniarz w Grand Hotelu w Sopocie (m.in. w 2007 roku). Według ustaleń portalu Onet, dwóch byłych pracowników ochrony miało zeznać, że Nawrocki uczestniczył w procederze sprowadzania prostytutek dla gości hotelowych. - onet.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawrocki sprowadzał dz***i to jak mówicie prawda, Giertych ukradł pieniądze z Polnordu to już kłamstwo. Murański patus wygaduje co mu ślina na język przyniesie to człowiek pełen zaufania. Myślisz że każdy jest takim niedorozwojem jak wy Silni Razem Konska Sekta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński przez lata mistrzowsko sterował emocjami polskiej prawicy. Dziś jednak coraz częściej sprawia wrażenie polityka, który powtarza stare chwyty, licząc, że zadziałają jak dawniej. Problem w tym, że polityka permanentnego straszenia ma swoje granice. Gdy każda sprawa staje się rzekomo najwięks...
Kaczyński przez lata mistrzowsko sterował emocjami polskiej prawicy. Dziś jednak coraz częściej sprawia wrażenie polityka, który powtarza stare chwyty, licząc, że zadziałają jak dawniej. Problem w tym, że polityka permanentnego straszenia ma swoje granice. Gdy każda sprawa staje się rzekomo największym skandalem, z czasem nawet najgłośniejsze alarmy tracą siłę. A wtedy zostaje już tylko krzyk. I coraz większa polityczna desperacja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nazwanie lekarza Dawida Kacprzyka „dr Mengele Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej” nie jest zwykłą polityczną przesadą. To przekroczenie granicy, której przekraczać nie wolno. Słowa posła PiS nie obciążają wyłącznie jego samego. Są także testem dla całego ugrupowania. PiS musi odpowiedzieć na pro...
Nazwanie lekarza Dawida Kacprzyka „dr Mengele Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej” nie jest zwykłą polityczną przesadą. To przekroczenie granicy, której przekraczać nie wolno. Słowa posła PiS nie obciążają wyłącznie jego samego. Są także testem dla całego ugrupowania. PiS musi odpowiedzieć na proste pytanie: czy akceptuje taki język? Czy uznaje, że w walce politycznej wszystko jest dozwolone? Bo milczenie również jest odpowiedzią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale nazwanie mendą posłów przez Zembaczyńskiego to już wpisuje się w narrację miłości lewackiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ruskie trolle dalej bija piane mimo ze ustawka z "afera" juz sie posr@la, jak inne knucie i szczucie, senilnego Kaczynskiego!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosyjska propaganda w internecie to skoordynowane działania dezinformacyjne (prowadzone m.in. przez tzw. farmy trolli i przy użyciu sztucznej inteligencji), których celem jest manipulowanie opinią publiczną, sianie chaosu oraz osłabianie zaufania do instytucji demokratycznych i wsparcia dla Ukrainy....
Rosyjska propaganda w internecie to skoordynowane działania dezinformacyjne (prowadzone m.in. przez tzw. farmy trolli i przy użyciu sztucznej inteligencji), których celem jest manipulowanie opinią publiczną, sianie chaosu oraz osłabianie zaufania do instytucji demokratycznych i wsparcia dla Ukrainy. - gov.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawica Putina prowadzi polske na wschod. Krytycy wskazują na działania mogące prowadzić do izolacji Polski w Europie, antyunijną retorykę oraz konflikty z Ukrainą, co – ich zdaniem – wpisuje się w realizację interesów Kremla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
geronimo obrońco banderowski przepraszałeś już Zełeńskiego w imieniu czerwonego marszałka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdziłeś chociaż raz ile banderowskich i upa jest placów ,ulic,pomników,szkół jego imienia? I ile ich przybyło w ciągu 10 lat?Pewnie nie bo i po co lepiej grzać ruski temat do zayebania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ulice i ronda imienia Żołnierzy Wyklętych znajdują się w wielu różnych miejscowościach na terenie całego kraju. Główne lokalizacje i specyfika tych patronatów obejmują:Największe miasta: Tego typu ulice lub ronda można odnaleźć m.in. w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Gdańsku czy Gorzowie Wielkop...
Ulice i ronda imienia Żołnierzy Wyklętych znajdują się w wielu różnych miejscowościach na terenie całego kraju. Główne lokalizacje i specyfika tych patronatów obejmują:Największe miasta: Tego typu ulice lub ronda można odnaleźć m.in. w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Gdańsku czy Gorzowie Wielkopolskim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS . - Polscy partyzanci mieli na rękach krew tysięcy Ukraińców. O tym dlaczego członkowie polskiego podziemia mordowali nawet kobiety i dzieci pisze w swojej książce Antykomunistycznego podziemia portret zbiorowy 1945-1956 profesor Mariusz Mazur.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
geronimo banderowski pampersie, przytaczasz książkę pisana w narracji komunistów Polskich. Książka pisana w latach kiedy komuna była najgorsza i ludzi walczących z komunistami wysyłano do kopalni uranu,więzień, albo do katowni Krwawej Luny. Ub mordowało a prokuratorzy typu Michnika usługiwali taki...
geronimo banderowski pampersie, przytaczasz książkę pisana w narracji komunistów Polskich. Książka pisana w latach kiedy komuna była najgorsza i ludzi walczących z komunistami wysyłano do kopalni uranu,więzień, albo do katowni Krwawej Luny. Ub mordowało a prokuratorzy typu Michnika usługiwali takim komunistom ja wasz czerwony wielbiciel bandery marszałek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najważniejsze zbrodnie polskiego podziemia na UkraińcachWierzchowiny (6 czerwca 1945 r.) – oddział PAS (Pogotowie Akcji Specjalnej) Narodowych Sił Zbrojnych pod dowództwem Mieczysława Pazderskiego „Szarego” zamordował 194 ukraińskich mieszkańców wsi. Wśród ofiar znajdowało się 65 dzieci poniżej 11....
Najważniejsze zbrodnie polskiego podziemia na UkraińcachWierzchowiny (6 czerwca 1945 r.) – oddział PAS (Pogotowie Akcji Specjalnej) Narodowych Sił Zbrojnych pod dowództwem Mieczysława Pazderskiego „Szarego” zamordował 194 ukraińskich mieszkańców wsi. Wśród ofiar znajdowało się 65 dzieci poniżej 11. roku życia. Sprawa ta do dziś wywołuje silne kontrowersje historyczne. Pawłokoma (1–3 marca 1945 r.) – oddział samoobrony zbrojnej pod dowództwem por. Józefa Bissa „Wacława” (byłego oficera AK), przy współudziale polskich mieszkańców okolicznych wsi, rozstrzelał na lokalnym cmentarzu 366 Ukraińców. Piskorowice (18 kwietnia 1945 r.) – oddział „Narodowej Organizacji Wojskowej” pod dowództwem Józefa Zadzierskiego „Wołyniaka” otoczył i zamordował w budynku miejscowej szkoły ponad 100 Ukraińców, którzy oczekiwali na wysiedlenie do Związku Sowieckiego. Terka (lipiec 1946 r.) – w wyniku potyczek i akcji odwetowych między polskimi formacjami a UPA doszło do pacyfikacji wsi przez oddziały Wojska Polskiego oraz lokalne bojówki, w wyniku czego śmierć poniosło około 30 ukraińskich cywilów. opisane wyżej pacyfikacje i masowe egzekucje na cywilach są przez współczesnych historyków (m.in. z Instytutu Pamięci Narodowej) jednoznacznie kwalifikowane jako zbrodnie przeciwko ludzkości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziwi Was masowe minusowanie moich komentarzy, pod ta wstawka trolli poropagandy PiSu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Norwill1 - Jak wszystkim wiadomo to prawaki ruchają swoje psy, ale wcześnie ciągną ja za samochodam i z modlitwa na ustach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziwi. Pisowski zje***y elektorat ma tak naje***e pod deklem, że jakby np. Kaczyński ruchał na ich oczach psa, to by mówili, że to Tusk się przebrał za Kaczyńskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze - nie moi, bo nie jestem zwolennikiem KO. Po drugie - chcesz mi powiedzieć, że Kamiński był w Kłodzku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Norwill1 - Każdy prawak. ale już nie wie gdzie leży Rzeszów, co udowodniło rozlewisko prawackiej g**jówki TV Raspublika!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane