Reklama
Reklama

Komentarze

70
F
FreddyKryger666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Stkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuś :D

0

Zglos komentarz

G
ghostrecoon11 💩 JP 100%
14 lat temu

Albo Janosik albo Donald był kiedyś samoobronie

0

Zglos komentarz

S
slavic87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież to młody Donek!!!!

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

haha brat tuska !!!

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Kurde, Tusk?

0

Zglos komentarz

K
krzysiek22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak wszystko,tak i to Tusk zpi..dolił!Nie dorobiony owoc miłości Angeli i Tuska!

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooo Zgredek w polsce !!!

0

Zglos komentarz

B
BauerXL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najlepszy Żydowski DJ - Dejwid z Getta !

0

Zglos komentarz

S
shpont22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dajcie go do teledysku tedego

0

Zglos komentarz

W
wasylhggg333 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raper ale oszczednie zbudowany

0

Zglos komentarz

F
flesz55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobry chłop sam się wysra

0

Zglos komentarz

A
alex_angel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heheh zajebista fotka heheh

0

Zglos komentarz

Z
Zaktan10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

trochę zabawy z siekierką i noga krzywa

0

Zglos komentarz

M
maniek_ski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Już myślałem że to ten od kijka tylko teraz zrobi to siekierką he he

0

Zglos komentarz

T
The3Answer 💩 JP 100%
14 lat temu

ten trzonek od siekiery jest niedługo grubszy od niego ;o

0

Zglos komentarz

D
Dloogi20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Właśnie tak zawsze wyobrażałem sobie pijaczków w karczmach, którym Geralt obijał mordę z nudów w powieści "Wiedźmin".

0

Zglos komentarz

J
jankesowesny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma protezę prawej nogi, czy lekko zdeformowane udo?

0

Zglos komentarz

K
KarolBal2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre :D ale cyfrowy Polsat musi mieć !!! :D

0

Zglos komentarz

P
Pizdawkorach 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dyć to Jakub Wędrowycz ino za młodości...

0

Zglos komentarz

N
nowik133 🏹 Łowca
14 lat temu

Przynajmniej śniegu niema i ciepełko na zdjęciu :)

0

Zglos komentarz

H
huj123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tusk to porządny człowiek krajem się zajmuje (teorytycznie) i między czasie jeszcze na roli porobi co trzeba . Chociaż wolałbym żeby wygrało PIS ;D

0

Zglos komentarz

X
xxxwujekxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I naszym krajem musi rządzić między innymi taki człowiek ... No ja pierd....

0

Zglos komentarz

K
KRUSBI 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja pierdziele...... istny Tusk !!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
SakuraChaan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wygląda jak Tusk... pff.. to jest Tusk, nawet ubiór o nim świadczy !

0

Zglos komentarz

K
Krasnal5 🎖️ Snajper
14 lat temu

A ja myślałem że to Kwazimodo :D

0

Zglos komentarz

G
Grise 💩 JP 100%
14 lat temu

Jakbym widziała Wędrowycza... kilkadziesiąt lat wcześniej.

0

Zglos komentarz

Z
ZieloNy1569 💩 JP 100%
14 lat temu

Tusk z Siekierą i do tego, ta noga, czy wy też, zauważyliście, te krzywe kolano ?? o.O

0

Zglos komentarz

S
suchy192 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Janosik tylko jakiś dziwny ;d

0

Zglos komentarz

K
kondziu163 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jaki rolnik :p

0

Zglos komentarz

C
coralgolcia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe faktycznie tusk jaki bamber

0

Zglos komentarz

Z
zustus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ha ha ha jakie ma fajne nike ;-)))

0

Zglos komentarz

H
hiszpan22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gotowy na Dozynki

0

Zglos komentarz

P
PuszkaPiwa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tuskowi władza pierdzielnęła do głowy i ześwirował :-(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ludziom naprawde wszystko przeszkadza... moze on to zrobil dla jaj.... -.- co za kraj!! Boze!!

0

Zglos komentarz

K
Koti28 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie tak :)

0

Zglos komentarz

D
damiano1357 💩 JP 100%
14 lat temu

przecież to nasz Donald T jest:)podobny:)

0

Zglos komentarz

A
axis_come_on 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Doniek :D

0

Zglos komentarz

J
JusiaCombo 💩 JP 100%
14 lat temu

papcio Gargamel ijeeeee:D:D:D

0

Zglos komentarz

J
Jacucha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej, Tusk za młodu!

0

Zglos komentarz

K
KELLUNIA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No ale dresik Pumy jest :)

0

Zglos komentarz

B
bartvons 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Satelita musi być..

0

Zglos komentarz

O
14 lat temu

Trochę inteligentniej wygląda niż ten rudy cymbał Donald.

0

Zglos komentarz

P
papus26 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Janosik wersja 2012

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
14 lat temu

Janosik 21wieku .... xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Patafian.

0

Zglos komentarz

G
gozdilla 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co on trzyma bagietke w gumiaku?

0

Zglos komentarz

Q
qwerty-18 🏹 Łowca
14 lat temu

Nie oceniam ludzi po wyglądzie ale pierwsze myśl jaka mi przyszła to że jest to dzwonnik z noter dame

0

Zglos komentarz

T
triumphst666 😏 Szyderca
14 lat temu

ta nóżka to mu chyba jakoś krzywawo urosła...

0

Zglos komentarz

K
kurdenoniewiem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi też pierwsze co zobaczyłem to okuźwa Tusk

0

Zglos komentarz

P
ptaku110 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak jak by tusk buhahahaha

0

Zglos komentarz

Z
zapalniczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przecież to Pan premier

0

Zglos komentarz

P
patrycja10214 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha jaki pociska ła :)

0

Zglos komentarz

B
byob 😏 Szyderca
14 lat temu

JANOSIK XXI wieku

0

Zglos komentarz

K
kvviatek90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No Tusk jak w mordę strzelił

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Tuska przypomina jak cholera :D hehehehehhehe moze jaka rodzina ... ta zapomniana rodzina hehehehee

0

Zglos komentarz

K
krystian892 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Donald ??

0

Zglos komentarz

S
staralura 🌾 Wieśniak
14 lat temu

plus dla autora gość wygląda jak prawdziwy psychol :D

0

Zglos komentarz

W
wiemaleniepowiem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coś mu noge wygięło tak jakoś

0

Zglos komentarz

J
jakasia0878 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie no zajefajne zdjęcie ...wiochy tu nie widze

0

Zglos komentarz

S
SzeResZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wygląda jak Don Tuskone, tylko droższe ciuszki ma niż w tv

0

Zglos komentarz

L
laska9210 🏹 Łowca
14 lat temu

rolnik ale dwie satelity polsaut ma :)

0

Zglos komentarz

B
bbandi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"..bo to centrum warszawy, znów z buta załatwiam sprawy...:)"

0

Zglos komentarz

E
eskobar007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi on tuska przypomina... tylko jakby z samoobrony:P

0

Zglos komentarz

C
CrooliC 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobre!:D

0

Zglos komentarz

K
Kuperek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi tak samo... :]

0

Zglos komentarz

I
Imper3838 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To wpływ PSL

0

Zglos komentarz

P
Pumbek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kula na wiocha.pl lol ;D

0

Zglos komentarz

M
miro5530 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Janosik żyje!!!

0

Zglos komentarz

P
Prezessspije 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mi on przypomina janosika z 21wieku

0

Zglos komentarz

R
Robocock 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Strch na wroble. Za******y plener....

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

Radović?

0

Zglos komentarz

S
SemperFidelis07 😏 Szyderca
14 lat temu

Ha ha na pierwszy rzut oka wygląda jak Tusk w młodości. ;P

0

Zglos komentarz

P
paweleclg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To chyba bardziej poczucie humoru jak wiocha;]

0

Zglos komentarz

Reklama