Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
ferdal 🏆 Master
14 lat temu

"łapki w góre i na główną z nią" - MEGAWSIURSKIE żebranie o łapki

0

Zglos komentarz

F
fuck1 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

dzieci neo

0

Zglos komentarz

N
nika87 😏 Szyderca
14 lat temu

masakra, żebrakom mówię nie! (-)

0

Zglos komentarz

J
Jacenty75 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Imię i nazwisko pisze się z dużej litery.Nie nauczyłaś się widać tego w szkole.

0

Zglos komentarz

Reklama