Reklama
Reklama

Komentarze

58
K
kristof220 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polak by potrafil przejechać przez taką dziurke;Pbez skrzywienia nawet felgi heh opis zdęcia fajny zdjęcie też.ale co to robi na wiocha.pl?

0

Zglos komentarz

G
gryzelda21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

apokalipsa

0

Zglos komentarz

F
FuckYou22 💩 JP 100%
14 lat temu

a moze lucyfer kradnie

0

Zglos komentarz

Z
zgniecionybocian 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Komuś z okna wypadła nokia 3310

0

Zglos komentarz

N
Nie0bliczalny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest już 2012 rok, zaczęło się. . .

0

Zglos komentarz

K
klaudia1220 🌾 Wieśniak
14 lat temu

załamka ^^ a dzisiaj Komorowskiego na NK widziałam *-*

0

Zglos komentarz

H
huj123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajny tytuł do zdjęcia ale wiochy niestety tu nie widać :/

0

Zglos komentarz

B
blue_bird 🏹 Łowca
14 lat temu

Hahaha, za******y opis zdjęcia! :)))

0

Zglos komentarz

W
Wiesmeani 😏 Szyderca
14 lat temu

świetny tytuł :D zdjęcie zresztą też i na pewno to wiocha;)

0

Zglos komentarz

S
stahoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale jak to?

0

Zglos komentarz

A
agatkaf84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak dla mnie to nie wiocha tylko tragedia dla ludzi ktorzy tam mieszkaja! opis do zdjecia super:)

0

Zglos komentarz

L
Lisek85 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

kryzys jest wszech obecny:) ja nie wiem co bym zrobił będąc pasażerem przez klapę z tyłu bym uciekł

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

W Rosji już nic mnie nie zdziwi

0

Zglos komentarz

M
marian1k2 🏹 Łowca
14 lat temu

na 100% Polacy robili tą ulice tylko żwir itp sprzedali

0

Zglos komentarz

M
malin12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uff juz myślałem że polska

0

Zglos komentarz

K
Klyteek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polska ;D nasze autostrady ;P takie odbre az sie rozstepuja ;P a moze to Mojżesz jechał ta laguna? ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Skoro wiocha.PL to po ch... zdjęcia z Rosji???

0

Zglos komentarz

K
krucha_03 🌾 Wieśniak
14 lat temu

juz po niego przyszli Ci z podziemia

0

Zglos komentarz

M
Metheneo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Faaaak.. kamilsx80 mi popsuł całą zabawę! A już chciałam napisać "polskie drogi, hue hue". Swoją drogą nie ma dużej różnicy ;)

0

Zglos komentarz

C
Czekoladowa25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

podziurawiony asfalt-coś mi tu śmierdzi rasizmem

0

Zglos komentarz

S
Shana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeśli Twojemu samochodowi coś się dzieje... to wiedz, że szatan się nim interesuje.. :D

0

Zglos komentarz

H
haxx12345 🌾 Wieśniak
14 lat temu

HAHahahahahahhaha

0

Zglos komentarz

R
Rooney111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a w czym tu wiocha ?

0

Zglos komentarz

D
dupajasiu80 💩 JP 100%
14 lat temu

To ma być wiocha ??;/ na tej stronie teraz prawie nie ma zadnej wiochy tylko normalne zdjęcia ;/a co o zdjęcia bez kometarza ;d

0

Zglos komentarz

D
DigiBen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja tu wiochy nie widzę.. Zdjęcie nie jest nawet z naszego kraju, nie wiemy co się stało, ale dzieci to śmieszy, więc dają to na wioche... Wiochą jest wstawienie czegoś takiego na ten portal. Ciekawe czy autorowi byłoby do śmiechu gdyby jego samochód, na który ciężko musiał pracować tak się zapadł...

Ja tu wiochy nie widzę.. Zdjęcie nie jest nawet z naszego kraju, nie wiemy co się stało, ale dzieci to śmieszy, więc dają to na wioche... Wiochą jest wstawienie czegoś takiego na ten portal. Ciekawe czy autorowi byłoby do śmiechu gdyby jego samochód, na który ciężko musiał pracować tak się zapadł...

0

Zglos komentarz

S
szyminster96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiocha w drodze :)

0

Zglos komentarz

B
betonspeed 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no co :D gość wjechał na chatę Krecika :D to ma za swoje ^^ Pozdro :D

0

Zglos komentarz

P
Patholog 😏 Szyderca
14 lat temu

Fajna dziurka

0

Zglos komentarz

C
cohonez 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co się martwicie? To u rosjan.

0

Zglos komentarz

N
nygus22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

witamy w rosji

0

Zglos komentarz

G
ginter 🌟 Padawan
14 lat temu

wstaw jakaś fote, napisz kilka słów, a potem się wymądrzaj pajacyku

0

Zglos komentarz

I
izabusia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobry tytuł :)))

0

Zglos komentarz

N
nazwanieznana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre :D :D niechaj laguna pozostanie w spokoju :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ubezpieczyciel i tak nie wypłaci pieniędzy za ew. szkody. Znajdzie wymówkę. Źle skręcał.

0

Zglos komentarz

B
bolczii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ubezpieczyciel jedynie moze pieniadze wyplacic jezeli facet/kobieta ma wykupione OC... A o zwrot za naprawe samochodu trzeba sie udac do Urzedu Miasta...

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

tu nie ma nic do śmiania - tak będą wyglądały nasze polskie drogi na euro 2012

0

Zglos komentarz

B
BoomNaKombajnie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O kur.. :)

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
14 lat temu

Świetny opisik...wilki kciuk w górę

0

Zglos komentarz

H
Hervorragorn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znając naszych pewnie postawią znak i wszystko g*t.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

DZIURA BUDŻETOWA się zmaterializowała...

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

sie nie dziwie ze dziura skoro jest tam sam piasek i lekka warstwa asfaltu

0

Zglos komentarz

G
grandvitara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Laguna....Królowa Lawet :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mojżesz ty i te twoje numery!.

0

Zglos komentarz

A
agacek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@grandvitara mam taką Lagunę grandtour 1.9 dCi, od zakupu w czerwcu zrobiłem 10000 km i nie miałem żadnych awarii, co więcej nie widziałem ani razu Laguny na lawecie, a jeżdżę dużo. Powtarzasz obiegową opinię, która mija się z prawdą, sam pewnie jeździsz MPK...

0

Zglos komentarz

L
lukaplast 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A bzdury gadasz, statystyki i mechanicy nie kłamią. Laguna 2006r 1.9d - zakres cenowy 17-23tys zł... z tego samego rocznika tej samej klasy A4 czy Accord 32-44tys zł. Ten co ma porsche - chwali porsche, ten co fiata - chwali fiata. Tyle.

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

Pozdrawiam znawców motoryzacji

0

Zglos komentarz

D
danielowski1001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koniec świata 0_o!!!!

0

Zglos komentarz

A
ar0ar0 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to jest 'odchłań'? LOL

0

Zglos komentarz

O
osiniak75 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Twoja głowa?

0

Zglos komentarz

M
mitekg30 ⚔️ Jedi
14 lat temu

DZIURA W TWOJEJ DU...

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Bystrzaki.Nawet nie zakminili o co biega.LOL.

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
14 lat temu

Jak dla mnie, to nie ulega najmniejszej watpliwosci, cytujac dyzurna pioseneczke policji ze: "nie dostosowano predkosci do warunkow panujacych na drodze".

0

Zglos komentarz

D
Dorsik1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

AMBA!

0

Zglos komentarz

O
olej1b 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nasze polskie drogi. :D

0

Zglos komentarz

A
A-s-k-a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale JAPA o.O

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
14 lat temu

Takie rzeczy tylko w... Rosji

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ten model laguny znany jest ze swej awaryjności.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

A ja zaprawdę powiadam Wam, Pan was otrzegł tylko.A przypadki takie dziać się cześciej na świecie będą.Biada wam jeśli denne absurdy dodawać będziecie tudzież multikonta zakładać i obelgi zelżywe z nich pisać.Jam jest prorok Jego i tak On oto rzecze

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

Mojżesz???

0

Zglos komentarz

I
irrco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a czego sie najadłeś?

0

Zglos komentarz

B
binso 💩 JP 100%
14 lat temu

nie ma się co śmiać, zdjęcie wykonane w rpa, gdzie ziemia ma "pęcherze powietrza" w środku, a straty które co roku one powodują są bardzo dużo.

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

RPA? A skad tam Wołga?

0

Zglos komentarz

K
kosialdo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I o to właśnie polska jedna wielka dziura :/

0

Zglos komentarz

P
pieter0308 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten model z silnikiem 1.9dci powinien wpaść jeszcze głębiej

0

Zglos komentarz

Z
Zontas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże ludzie...Polska? Gdzie tu polska? Jak widzisz więcej niż...jedną ładę, czy wołgę to wiadomo co to za kraj xD O koledze który wyskoczył z RPA to juz nie mówię ;p A od Lagunki się odwalcie bo znacie się jak kozia d**a na robotach i sypiecie stereotypami

0

Zglos komentarz

P
poawer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

... bo Laguna Combi brzydkim autem jest

0

Zglos komentarz

S
Shadovv 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ładny początek 2012 Roku w grudniu nei bedzie co już po nas zbierać :P

0

Zglos komentarz

Reklama