Reklama
Reklama

Komentarze

15
M
mahika 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardzo fajne :)

0

Zglos komentarz

G
golo321 💩 JP 100%
14 lat temu

resident evil 5

0

Zglos komentarz

D
darco662 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie skomentujesz? Widzę, że ktoś tu poczucia humoru nie ma ... Oni się po prostu bawią (to jakiś konkurs) zastanów się potem coś wrzucaj.

0

Zglos komentarz

G
gangstar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie to juz nie można jaj sobie robić?

0

Zglos komentarz

K
KarmeloVaXx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

położył jak cos Xd..;p

0

Zglos komentarz

K
KarmeloVaXx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

są ludzie i TABORETY...lepiej brzmi:)

0

Zglos komentarz

F
Flaming007xd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taa , widać towarzystwo twojej babci przez dłuzszy czas ci szkodzi , boże wyluzuj . - żalosne ;//

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Rydzolek i znowu ortografia się kłania. Do szkoły miernoto zamiast przed kompem ślęczeć.

0

Zglos komentarz

K
koszka86 🎖️ Snajper
14 lat temu

kobiety robią sobie maseczki z ogórków i nikt afery nie robi

0

Zglos komentarz

B
14 lat temu

Ruchałbym ich w te chrupki.

0

Zglos komentarz

O
14 lat temu

No ba! ja też! :>

0

Zglos komentarz

M
michalck1981 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie skomentuje takiego zachowania Są ludzie i ludziska... ...są także ludzie którzy chcą za wszelką cenę zabłysnąć, ale nie mają czym, i dlatego wstawiają tak żałosne zdjęcia...

0

Zglos komentarz

H
hrabipotem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wcześniej chyba musieli twarze dżemorem posmarować zeby sie lepiej trzymało ;)

0

Zglos komentarz

D
duitq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To wygląda na "chrzest" na jakimś obozie. Dziecko neo nie wiedziało, bo z domu nie wychodzi.

0

Zglos komentarz

K
KarmeloVaXx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cb zrobiła taka...

0

Zglos komentarz

W
widly_rolnika 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i są ludzie, którzy potrafią się śmiać a nie siedzieć dniami przed kompem

0

Zglos komentarz

Reklama