Reklama
Reklama

Komentarze

76
T
TheDarkSide 🌟 Padawan
14 lat temu

Ja mam inne zdanie. Wiocha to delikatnie powiedziane. To skur**syństwo. I to nie jedyna choroba na którą się umiera bo leki na nią są tak drogie,że nie stać na nie zwykłych śmiertelników.

0

Zglos komentarz

J
jajas85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiocha to ta osoba która te fotkę tu umieściła,trzeba być naprawdę pustym tepakiem żeby nabijać się z ludzkiej tragedii

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

wspaniala konkluzja,az sie plakac chce

0

Zglos komentarz

D
dugi91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moja mama musi raz w tygodniu kupować lek który kosztował 15 zł teraz kosztuje 500zł ...Nie wyobrażam sobie tego...będzie ciężko :((

0

Zglos komentarz

Z
ZajacNoob 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Też kosztował 500 jeśli nie więcej, tylko teraz będzie płacić z własnej kieszeni a nie podatnika. Tak się składa że firmy farmaceutyczne doją dużo więcej pieniędzy za leki refundowane gdyż państwo w przeciwieństwie do konsumenta nie pyta o cenę tak więc można wciskać po cenie dowolnej.

Też kosztował 500 jeśli nie więcej, tylko teraz będzie płacić z własnej kieszeni a nie podatnika. Tak się składa że firmy farmaceutyczne doją dużo więcej pieniędzy za leki refundowane gdyż państwo w przeciwieństwie do konsumenta nie pyta o cenę tak więc można wciskać po cenie dowolnej.

0

Zglos komentarz

X
xkuzynx 💩 JP 100%
14 lat temu

ten demot to święta prawda!!

0

Zglos komentarz

S
seop1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szyderca lek juz byl opracowany wycofali go pozniej opracowali lek na raka na szczurach czy tam myszach ktory zabijal wszystkie komurki rakowe badania przerwano

0

Zglos komentarz

D
delafleur 💩 JP 100%
14 lat temu

I oczywiście wyczytałes to w necie... W bajki wierzysz? komórki pisze sie przez ,,ó'' dzieciaku

0

Zglos komentarz

D
delafleur 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie wierzcie we wszystkie bzdury które czytacie w necie. Steve Jobs jak się okazało leczył się soczkami z warzyw (terapia Gersona) i pestkami (Lateril). I co??? Nie pomogło!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ptasia grypa, ś**ńska grypa. Szczepionki były już po kilku tygodniach, które wciskano wielu krajom. Pomijano fakt że na zwykłą grypę sezonową więcej osób umiera... Co do raka. Wydaje mi się, że lepiej im zarabiać przez lata na lekach, niż stworzyć coś jednorazowego.

0

Zglos komentarz

Z
ZajacNoob 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@AnonimowyPremier Jakim tajemniczym "im"?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jak to komu- "im"? Koncernom farmaceutycznym i WHO która ciągnie od nich miliony, jeśli nie miliardy! No przecież nie lekarzom z osiedlowej przychodni.

0

Zglos komentarz

D
delafleur 💩 JP 100%
14 lat temu

Gdzie to lekarstwo pytam sie? Ktoś je kiedyś widzał??? Narazie nie ma jednego skutecznego lekarstwa na tą straszną chorobę (oby wynaleźli jak najszybciej). Co wy za głupoty wypisujecie? Naprawde myślicie że coś takiego istnieje a chciwe korporacje nie go nieujawnią bo by nie zarobiły??? Naiwni jestś

Gdzie to lekarstwo pytam sie? Ktoś je kiedyś widzał??? Narazie nie ma jednego skutecznego lekarstwa na tą straszną chorobę (oby wynaleźli jak najszybciej). Co wy za głupoty wypisujecie? Naprawde myślicie że coś takiego istnieje a chciwe korporacje nie go nieujawnią bo by nie zarobiły??? Naiwni jestś

0

Zglos komentarz

B
blank2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak myślę.

0

Zglos komentarz

P
paweleclg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lek na raka byl niby skuteczny juz ale farmaceutyka za duzo by stracila badania wycofano... samochod na wode nie problem... lecz ci z góry dbaja o to zeby nie bylo tak latwo... ;] wazny jest pieniadz

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ludzie odpowiedzialni za ten bu*del w NFZ'cie powinni być karani za każdą śmierć człowieka z braku leków. Jak człowiek zdrowy to drą kasę. Podatki, składki zdrowotne. A jak zachorujesz to się okazuje że te składki zdrowotne na ch*j ci były potrzebne jak i tak za swoje się leczysz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dziś nawet grypę trzeba planować pół roku wcześniej bo kolejki jak sku*wysyn. Od 8 lat nie byłem u lekarza na "ubezpieczalnie", a płacić trzeba. No chyba że lubi ktoś czekać np. z bólem zęba pól roku... Chory kraj!

0

Zglos komentarz

A
alex51 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Macie i nie macie racji - jest 8 lat po nowotworze mózgu i żyję, jedna dawka cisplatyny kosztowała 8 lat temu 25 000 zł i dostawali to ludzie, było i tak że pacjent doczekał się kolejki... i zmarł. Pieniądze większe czy mniejsze są, ale są wykorzystywane tak chaotycznie że głowa mała :(

Macie i nie macie racji - jest 8 lat po nowotworze mózgu i żyję, jedna dawka cisplatyny kosztowała 8 lat temu 25 000 zł i dostawali to ludzie, było i tak że pacjent doczekał się kolejki... i zmarł. Pieniądze większe czy mniejsze są, ale są wykorzystywane tak chaotycznie że głowa mała :(

0

Zglos komentarz

M
max707 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ma ktoś jakikolwiek dowód, że taki lek istnieje?

0

Zglos komentarz

B
braknickow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo operacja (amputacja), albo chemia, albo jest już za późno

0

Zglos komentarz

M
mardan03 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wit. B17 / Terapia Gersona - wygooglujcie sobie i poczytajcie

0

Zglos komentarz

K
klaudynkaa89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niestety jest to smutna i tragiczna prawda , wiem coś o tym bo sama ponad rok temu walczyłam z NFZ o przyznanie mi leku tzw. "anty-rak" . Nieważne czy człowiek młody czy stary oni poprostu mają to gdzieś. Więc obawiam się że teraz w NFZ będzie jeszcze gorzej niż ponad rok temu :(

0

Zglos komentarz

A
alinkarammka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

taka jest prawda. teraz tylko liczy się dla rządzących kasa, a nie zdrowie i zycie innych. ale mam taką nadzieję że to zło które wyrządzają do nich wróci kiedyś.

0

Zglos komentarz

B
blank2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To prawda niestety.

0

Zglos komentarz

A
Azaazel13 🌾 Wieśniak
14 lat temu

taka prawda, szpitale nie chcą w pewnej chwili leczyć chorych, a dlaczego? bo najważniejsza jest kasa. Wiem co mówię, bo przyszło mi wchodzić w dorosłe życie bez matki, zdawać maturę, iść na studia... Ciężko patrzeć na powolną śmierć ukochanej osoby i rozkładanie rąk lekarzy!

0

Zglos komentarz

A
Azaazel13 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a raczej wyciaganie rąk lekarzy po nastepna kase... A jak nie masz to mowia "przykro nam ale juz nic sie nie da zrobic, prosze matke/zone zabrac do domu, badz hos**cjum" ku*wy je*ane

0

Zglos komentarz

Z
ZajacNoob 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takie pier***nie, jakby ktoś odkrył lekarstwo na raka to przecież olałby 'leczących' i zgarnąłby miliony.

0

Zglos komentarz

M
mmmalaga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

smutna prawda

0

Zglos komentarz

W
wert000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Słyszał ktoś kiedyś o witaminie B17?? inaczej lateril? W internecie można znaleźć film o tym, że ta witamina jest lekarstwem na raka "świat bez raka" a jak poszukacie "skazany za pestki moreli" to się wyświetli film o gościu który tą witamina się wyleczył i firmy farmaceutyczne wsadziły go do pudła

Słyszał ktoś kiedyś o witaminie B17?? inaczej lateril? W internecie można znaleźć film o tym, że ta witamina jest lekarstwem na raka "świat bez raka" a jak poszukacie "skazany za pestki moreli" to się wyświetli film o gościu który tą witamina się wyleczył i firmy farmaceutyczne wsadziły go do pudła

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

tak, i masz umnie duzego plusa za ta wypowiedz,to niestety smutna prawda ze medycyne alternatywna w dalszym ciagu niektorzy uwazaja za szarlatanstwo...

0

Zglos komentarz

R
rafalbdg 🏆 Master
14 lat temu

Można napisać też tak ludzie nie dostaną samochodu na wodę bo na paliwie zarabia się miliardy,Tylko problem w tym że na razie nie ma samochodu na wodę

0

Zglos komentarz

F
ForeVerka1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wpisz sobie w google "samochód na wodę" i poczytaj :)

0

Zglos komentarz

S
stobraw 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale to jest prawda. jest lekarstwo na raka od ladnych paru lat

0

Zglos komentarz

D
daniox3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żal to nie wiocha tylko tragedia . moja ciocia jest chora na raka i też jest łysa !

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

@daniox3,zastanow sie nad opisem tego zdjecia,a potem ,wpisz cos sensownego.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

smutna prawda

0

Zglos komentarz

G
greenpower1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dzisiejsza wersja przysięgi Hipokratesa "Zdrowy pacjent, to żaden klient"

0

Zglos komentarz

S
szpila9975 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lekarstwo na raka zostało opublikowane przez pewnego człowieka nie wiem w jakim to kraju człowiek który wynalazł lek na raka miał dostać łapówke w wyskokości miliardów aby nie opublikował tego w mediach,,,lecz nie przyją pieniędzy,,,po opublikowaniu w mediach zaginął bez śladu,

0

Zglos komentarz

P
Ptysio19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kapitalizm=wiocha...

0

Zglos komentarz

X
xgalileo 💩 JP 100%
14 lat temu

Terapia Gersona? Łahahaha, wielkie mi odkrycie o zdrowym odżywianiu... Gdyby, rzeczywiście istniał cudowny lek, który leczy raka ot tak po prostu to nie sądzicie, że odkrywca takiego leczenia dostałby nobla?

0

Zglos komentarz

A
AjatollahAlKwas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poczytajcie sobie coś na temat witaminy B17. Firmy farmaceutyczne oddadzą wszystko żeby taka informacja nie "poleciała" w mediach na szeroką skalę.

0

Zglos komentarz

A
arek12345p 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zabrać wszystkim POSŁOM pensje i zostawić im tylko po 1000 zł na miesiąc a resztę przeznaczyć na leki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

E
ElyzQ-xD 💩 JP 100%
14 lat temu

Czzłowieku.! WTF!? Co ty.! Takie cos na wwiocha.pl.?!Weś moze sb tak wystaw! a nie chorą osobe! Ciekawe czy ty bys tak chcial zeby jak bys był chory na raka i bym zrobila ci zdj. i dala na wioche i sie śmiała..!rak ro choroba a ty sie smiejsze...! chory jestes na glowie...!

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

@elyzQ-xD, widze ze logika to obce slowo dla ciebie jest,troche smutne,ale jak nie umiesz inaczej,to ci wybaczam i odpuszczam.

0

Zglos komentarz

R
rafalbdg 🏆 Master
14 lat temu

jak dla mnie to ten dopisek na dole jest bzdurą,nie ma na razie lekarstwa na raka,to jak ktoś ma go dać

0

Zglos komentarz

K
klaudynkaa89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

każda próba leczenia nowotworu dla takich ludzi jest już w jakimś stopniu lekarstwem

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

bo czlowiek stal sie srodkiem do celu.....zrobienia jak najwiekszej kasy

0

Zglos komentarz

K
kubus.mama 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taka jestb prawde a kto tegpo nie doswiadczyl to nie moze nic o tym powioedziec!

0

Zglos komentarz

D
Domel40671 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Potrafimy prawie wszystko. Latamy w kosmos, budujemy coraz lepszą broń. Mamy nowe technologie, które są cały czas ulepszane. A tak naprawdę to nie mamy nic, żadnej broni, lekarstwa, poza nadzieją i siłą woli przetrwania, które może nas uratować przed takimi chorobami.

0

Zglos komentarz

O
ostryzawodnik 💩 JP 100%
14 lat temu

lekarstwa na raka nigdy nie będzie, ponieważ każdy nowotwór jest inny, nie bez powodu lekarze mówią "jaki człowiek taki rak", niestety wiem to wszystko z własnego doświadczenie, wiele razy rozmawiałam z lekarzem który leczy bliską mi osobą na nowotwór...

0

Zglos komentarz

M
mardan03 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lekarstwo na każdego raka jest od czasu jak my jesteśmy tylko mamy narzucone i wbite w głowę,że nie ma! Poszukaj info o WIT. B17 znajduje się w pestkach np. moreli,jabłek itp. - medycyna tego nie akceptuje bo jak można zarobić na pestkach? Poszukajcie,poczytajcie. / Terapia Gersona - też ciekawe.

Lekarstwo na każdego raka jest od czasu jak my jesteśmy tylko mamy narzucone i wbite w głowę,że nie ma! Poszukaj info o WIT. B17 znajduje się w pestkach np. moreli,jabłek itp. - medycyna tego nie akceptuje bo jak można zarobić na pestkach? Poszukajcie,poczytajcie. / Terapia Gersona - też ciekawe.

0

Zglos komentarz

B
braknickow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moja młodsza siostra choruje na raka kości. Miło wiedzieć, że Ciebie to bawi. Pozdrawiam Twoją głupotę.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

juz misie niechce apelowac o chociaz odrobine logiki,nierozumiem agresywnosci niektorych z was i nieumiejetnosci prawidlowego odczytywania przekazu tego demota :(

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

moja choroba tez mnie nie bawi

0

Zglos komentarz

P
pusia227 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i ty myślisz że to wiocha żal mi ciebie człowieku jak można takie coś wstawić na wioche mam nadzieje że kiedyś zapłacisz za to chorobą

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

wstyd mi za ciebie

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

oj pusia,pusia

0

Zglos komentarz

T
TheZlota 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nasz cały rząd to jedna wielka wiocha

0

Zglos komentarz

R
rafwch 😏 Szyderca
14 lat temu

Ta nasza Pani Ewa Kopacz i nasz obecny rząd są najlepsi.

0

Zglos komentarz

R
rifox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no pewnie.. mordd.. każdy kto ma odrobinę wiedzy wie.. że znaleziono wiele świetnych rozwiązań w dziedzinie techniki czy medycyny.. w sejfach koncernów leżą patenty na ekonomiczne samochody które nie sypią się po 4 latach użytkowania, na tanie rozwiązania energetyczne.. czy wiele innych

no pewnie.. mordd.. każdy kto ma odrobinę wiedzy wie.. że znaleziono wiele świetnych rozwiązań w dziedzinie techniki czy medycyny.. w sejfach koncernów leżą patenty na ekonomiczne samochody które nie sypią się po 4 latach użytkowania, na tanie rozwiązania energetyczne.. czy wiele innych

0

Zglos komentarz

R
rifox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pożytecznych technologii .. których nie udostępnia się ogółowi społeczeństwa.. DLACZEGO ? .. bo na nich nie idzie zarabiać ! .. dają korzyść ludziom, którzy zrezygnowaliby z wydawania pieniędzy na obecne - rzekomo jedyne - rozwiązania. Przykre ale człowiek jest najlepszą maszynką ..

pożytecznych technologii .. których nie udostępnia się ogółowi społeczeństwa.. DLACZEGO ? .. bo na nich nie idzie zarabiać ! .. dają korzyść ludziom, którzy zrezygnowaliby z wydawania pieniędzy na obecne - rzekomo jedyne - rozwiązania. Przykre ale człowiek jest najlepszą maszynką ..

0

Zglos komentarz

N
Ninurta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wystarczy popatrzeć na elektronikę czy inne lodówki, pomyślane tak, żeby zaczęły się sypać po terminie gwarancji.

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Już nie muszę wchodzić na demoty, wystarczy że zajrzę na wiochę...

0

Zglos komentarz

P
patryk_kuki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Myslicie ze rodziny chorych na raka nie oddaly by wszystkiego co maja zeby wyleczyc swoich bliskich?! przeznaczyly by sumy tysiac razy wieksze niz przeznaczaja teraz zeby ich rodzina mogla zyc. Pomyślcie zanim napiszecie bo wychodzicie na półmózgie stowrzenia.

0

Zglos komentarz

G
goophy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

namida zostales wyslany przez masonow czy faktycznie "obiektywne" wrzechwiedzące media tak Ci narąblały w głowie?

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rozczaruję Cię. Nie oglądam TV, nie czytam popularnonaukowej prasy, gdzie nie odróżniają informacji genetycznej i kodu genetycznego, stosując te dwa pojęcia zamiennie. Jestem biologiem i akurat bardzo dokładnie przestudiowałam wiele artykułów naukowych (nature, phimd, pbk), gdyż akurat to był temat

Rozczaruję Cię. Nie oglądam TV, nie czytam popularnonaukowej prasy, gdzie nie odróżniają informacji genetycznej i kodu genetycznego, stosując te dwa pojęcia zamiennie. Jestem biologiem i akurat bardzo dokładnie przestudiowałam wiele artykułów naukowych (nature, phimd, pbk), gdyż akurat to był temat

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mojej pracy naukowej. A i jestem kobietą.

0

Zglos komentarz

K
kejor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam takiego demota na głównej, f**k yeah (:, niestety taka prawda, więcej osób z raka żyje niż na niego umiera (:

0

Zglos komentarz

K
kucharz1984 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba być prawdziwym kr***nem żeby dac na wioche takie zdjęcie, to wcale nie jest śmieszne tylko to jest prawdziwe ludzkie cierpienie. "gugulka" powinna teraz dodać swoje zdjecie na wioche za swoja glupote. Myślcie troche ludzie!

0

Zglos komentarz

C
chujiogor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tylko się ośmieszyłeś i pokazałeś, że to właśnie ty nie myślisz. Tutaj w ogóle nie chodzi o zdjęcie, tylko o to, co jest pod nim!

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

I tu się zgodzę normalni ludzie mają po prostu czekać na śmierć a taka zamożna osoba jest wyleczona po kilku tygodniach :-/

0

Zglos komentarz

N
Ninurta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

patrick swayze czy steve jobs na brak hajsu raczej nie narzekali, ale co im z tego przyszło?

0

Zglos komentarz

B
Blenia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zwyczaje nie pomiescili. Wiem ze to okrutne co mowie , ale taka jest prawda, trzeba zachowac rownowage w przyrodzie..

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Mówisz jak najbardziej z sensem, tylko jak musiałaby się czuć chora osoba, z myślą że jest lek na jej chorobę ale go nie dostanie?

0

Zglos komentarz

B
Blenia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja mysle ze lekarstwo na raka moze juz nawet jest wynalezione - przez tyle lat znalazlo sie tyle lekartw to czemu na to nie? mimo wszystko nie mozna miec leku na wszystko chociazby przez to ze ludzie po prostu przestaliby umierac [ oczywiscie pomijam wypadki, smierc naturalna] , ludzie by sie

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To się objawia nie tylko w leczeniu raka i ogólnie w medycynie, ale i w różnych dziedzinach życia.Wielkie koncerny i korporacja dążą do tego, żeby jak najdłużej czerpać zyski z tego na co ludzie najwięcej wydają i nie cofną się przed niczym.Żyjemy w czasach, gdy światem rządzą nie ludzie

To się objawia nie tylko w leczeniu raka i ogólnie w medycynie, ale i w różnych dziedzinach życia.Wielkie koncerny i korporacja dążą do tego, żeby jak najdłużej czerpać zyski z tego na co ludzie najwięcej wydają i nie cofną się przed niczym.Żyjemy w czasach, gdy światem rządzą nie ludzie

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

ale pieniądze, cyferki, statystyki, skoki czy spadki na giełdach.To jest smutna rzeczywistość, a jeszcze smutniejsze jest to, że jak zwykle dotyka ona szarego zwykłego człowieka, który jest poprostu wobec tego wszystkiego bezradny.

0

Zglos komentarz

R
rifox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pożytecznych technologii .. których nie udostępnia się ogółowi społeczeństwa.. DLACZEGO ? .. bo na nich nie idzie zarabiać ! .. dają korzyść ludziom, którzy zrezygnowaliby z wydawania pieniędzy na obecne - rzekomo jedyne - rozwiązania. Przykre ale człowiek jest najlepszą maszynką ..

pożytecznych technologii .. których nie udostępnia się ogółowi społeczeństwa.. DLACZEGO ? .. bo na nich nie idzie zarabiać ! .. dają korzyść ludziom, którzy zrezygnowaliby z wydawania pieniędzy na obecne - rzekomo jedyne - rozwiązania. Przykre ale człowiek jest najlepszą maszynką ..

0

Zglos komentarz

T
Tschus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż się płakać chce;(

0

Zglos komentarz

S
SubTomix20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać znawca nie wiesz co naukowcy wynaleźli więc nie pisz. Tak samo jest silnik np. na wodę ale nie produkują go bo kraje stracą miliardy z ropy itd. Więc otwórz oczy a nie czytaj kobiecych pisemek.

0

Zglos komentarz

M
mordd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Każdy, kto ma choć trochę wiedzy ma inne zdanie. Nie istnieje lekarstwo na raka bo to nie jest 1 jednostka chorobowa. Wiochą jest zamieszczanie takich komentów jak wasze niestety. Niedouczone tumany wierzące w spisek koncernów....

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

spora część badań na raka to ściema, trzeba poprzeć "naukowymi badaniami" samonapędzający się system zarabiania hajsu. Jeśli Ty wierzysz w uczciwość koncernów i ich przedstawicieli - polityków, to zazdroszczę Ci różowych okularów

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Jakoś lekarstwo na grypę ( szczepionki itd. ) potrafią znaleźć co roku, przy okazji mutowania się wirusa grypy, a tutaj tyyyle lat i nic... I jak tu nie mówić o spisku?

0

Zglos komentarz

O
osiniak75 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znają to wszyscy którzy mieli bliskich którzy zmarli na "tą" chorobę, nie chcę jej cytować aby nie zapeszyć.

0

Zglos komentarz

K
Kutnapletess 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No niestety, ale to prawda ;/

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

hmmmm a myslałem że rządy wydały nie wyobrażalnie dużo pieniedzy od 1930r na lekarstwo , i też myslałem ze nawet jak lekarstwo zostanie wymyślone to trzeba odczekac 30-40 lat żeby sprawdzić jakie beda efekty uboczne zanim je sie poda chorym , a uwierz mi są straszliwe i bolesne .

0

Zglos komentarz

K
Koliber21 🎖️ Snajper
14 lat temu

WIOCHA to jest z tych ludzi co zarabiają na czyimś nie szczęściu,tragedii:(

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

gwoli wyjasnienia....nie to zdjecie jest dlamnie wiocha...tylko wiocha jest stan faktyczny podany w opisie tej fotki...

0

Zglos komentarz

J
jackuso88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...tak, mam inne zdanie...niestety ale to jest cholerna prawda...jesli dla ciebie to jest wiocha to jestem ciekaw jaka by byla twoja reakcja i czy w tedy bys wzucal cos takiego na wioche kiedy by tak wrecz prykra sytuacja przytrafila sie tobie czy komus z twoich bliskich (oczywiscie wypluwam to), (

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gó**o wiecie o tym, a się wymądrzacie. Nawet nie wiecie, że 70% ceny leku jest pokryciem kosztów wynalezienia leku. Jednak jak badania trwają ponad 10 lat (uwierzcie, że szybciej się nie da, jest to związane z procedurami, aby nie zrobić krzywdy chorym) to miliardowe koszty, które trzeba jakoś pokry

Gó**o wiecie o tym, a się wymądrzacie. Nawet nie wiecie, że 70% ceny leku jest pokryciem kosztów wynalezienia leku. Jednak jak badania trwają ponad 10 lat (uwierzcie, że szybciej się nie da, jest to związane z procedurami, aby nie zrobić krzywdy chorym) to miliardowe koszty, które trzeba jakoś pokry

0

Zglos komentarz

T
Tundra 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Akurat w Polsce posiadamy dostęp do najbadziej zaawansowanych metod walki z rakiem (poczytajcie o naświetlaniu). Co do lekarstwa, to zacznijmy od tego, że pracują nad tym miliony ludzi na świecie, ale rak nie jest typową chorobą. Proponuję się douczyć.

0

Zglos komentarz

S
silverman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba na świecie co za barany nie dają leku którego niema co??????????????

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Na szczęście rak w mojej rodzinie nigdy nie istniał.

0

Zglos komentarz

B
bziunda 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Też mi się tak wydawało...jeszcze w październiku.

0

Zglos komentarz

H
hexun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jako, że nie mogę edytować to dopiszę. Kolejnym nonsensem są płace telewizji publicznej. Płaczą, że ludzie nie płacą abonamentu.. Więc pytam się, na co mam płacić? Na gigantyczne pensje/odprawy/etc prezenterów? Chłopaczek 3 minuty posiedzi na wizji i powie pogodę i ma z tego ~25k zł. Gdzie tu logika

Jako, że nie mogę edytować to dopiszę. Kolejnym nonsensem są płace telewizji publicznej. Płaczą, że ludzie nie płacą abonamentu.. Więc pytam się, na co mam płacić? Na gigantyczne pensje/odprawy/etc prezenterów? Chłopaczek 3 minuty posiedzi na wizji i powie pogodę i ma z tego ~25k zł. Gdzie tu logika

0

Zglos komentarz

H
hexun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prawdziwą wiochą to jest osoba, która dopuściła do zaistnienia takiej sytuacji w Polsce. Wielkie sarkastyczne: dzię-ku-je-my... Niestety takich 'wioch' i nonsensów jest w Polsce pełno.

0

Zglos komentarz

Z
zoltanka 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie tylko w Polsce!!Takie sytuacje sa na calym swiecie

0

Zglos komentarz

N
natalia2116 😏 Szyderca
14 lat temu

to przykra rzeczywistość a nie wiocha....

0

Zglos komentarz

G
goophy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czemu dzisiejsze urządzenia elektroniczne tak często się psują? ---> google

0

Zglos komentarz

B
Blaabu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To akurat wiadome :/ stare telefony komórkowe do dziś działają i 1 sprzed może 9 lat używa moja babcia, a obecne fony się już nawet po roku zaczynają psuć.. Tak samo inny sprzęt elektr

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

mysle ze twoja wypowiedz w koncu ! zrozumia niektore "barany"

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Więc jak nie wiecie jak to wygląda, to nie wygłaszajcie swoich durnych i niekompetentnych komentarzy. jedyne z czym się nie zgadzam z patryk_kuki: AIDS to choroba wywołana przez HIV. HIV to wirus, AIDS to choroba.

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pieniądze z nikąd na te badania się nie wezmą. Dlatego tyle to kosztuje i nie będzie mniej kosztować, bo nikt nie da naukowcom na wykrycie leków na nieuleczalną chorobę odpowiednich odczynników, materiału badawczego za darmo. A to jest bardzo drogie, stąd te koszty. C.d.n.

0

Zglos komentarz

Z
Z1mna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nawet nie wiocha,a prawdziwa tragedia.Nie taka wyimaginowana,jak niedojeb w damskich szmatkach,czy przysmażona dziunia.A taka prawdziwa,a my nic nie możemy na to za radzić. Przykro...

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

masz umnie duzego plusa za ta wypowiedz :)

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Są pacjenci, którzy nie są w stanie podjąć się skutecznego leczenia, gdyż ich organizm bardzo źle reaguje na dany efektywnie działający lek. Np. wymioty, niezdolność do przyjmowania pokarmu, odwodnienie, zbyt wysoka gorączka po wzięciu leku, itd., itp. c.d.n.

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zanim wprowadzi się lek musi on zdać testy, które trwają kilka lat. Ustalenie optymalnej dawki (która jest różna dla każdego pacjenta), różne skutki uboczne działania leku. Nowotwór to zmutowane komórki naszego ciała, a lek niszczy nie tylko te zmutowane, ale również te zdrowe. c.d.n

0

Zglos komentarz

N
namida 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nic nie wiecie o nowotworach, a się wypowiadacie. To wasze komentarze są wiochą, gdyż piszecie takie głupoty, że rzygać się chce. Każdy typ nowotworu to inna grupa leku. Każdy nowotwór to inna mutacja. Inna mutacja inne inhibitory na zablokowanie wadliwego szlaku ekspresji genów. c.d.n

0

Zglos komentarz

P
Pancio2010 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Administrator/ka to dopiero musi być wieśniak żeby ludzi chorych na wiochę dawać to ładnie musi mieć naje*ane w głowie

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

czlowieku,to nie zdjecie jest wiocha...troche logiki by sie zdalo

0

Zglos komentarz

A
anno5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak.. dr burzyński.. wlasnie się z nim skontaktowałam... wynalazł lek na raka a zamiast go wspierać rząd USA sądzi się z nim i stracił juz 60mln... muszę uzbierać fortunę żeby polecieć do stanów i wykupić lek który nie chcą refundować w Polsce...Umrę przez nich bo mnie nie stać. a mam dopiero 25 lat

tak.. dr burzyński.. wlasnie się z nim skontaktowałam... wynalazł lek na raka a zamiast go wspierać rząd USA sądzi się z nim i stracił juz 60mln... muszę uzbierać fortunę żeby polecieć do stanów i wykupić lek który nie chcą refundować w Polsce...Umrę przez nich bo mnie nie stać. a mam dopiero 25 lat

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

na długoletnim "leczeniu" AIDS i RAKA zarabia się więcej niż gdyby wyleczyć raz a dobrze. Tak samo jest z alergiami, uzależnieniami i innymi przewlekłymi chorobami. Na głupotę rzeczywiście nie ma lekarstwa

0

Zglos komentarz

L
LepszyMaysterek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie mogę ogladac takich rzeczy, bo odrazu mam ochote wysadzic jakiś zus, nfz, sąd. Do tego wszystkiego umacnia się we mnie uczucie bycia otoczonym z każdej strony gównem i złodziejstwem, ludzmi z brakiem kompetencji. WIĘCEJ MARMURÓW ZZUSWYSYNY!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
axe12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NO niestety ale taka jest prawda

0

Zglos komentarz

Reklama