Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważam,że nasz umiłowany przywódca mający tyle sukcesów nie może się mylić.On się tak dla nas zapracowuje i przemęcza.To pisałem ja ocobiega12 przyszły trener drugiej klasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy wy naprawde nie macie większych problemów niż to że nie będziecie mogli ściągać muzyki czy filmów z neta ? jak jesteście takimi oddanym fanami to kupujcie oryginały... problemem to są ceny paliw czy sprawa z receptami i aptekami gdzie leki za które płaciło się 150 zł zapłacie sie 290zł...itp czy
czy wy naprawde nie macie większych problemów niż to że nie będziecie mogli ściągać muzyki czy filmów z neta ? jak jesteście takimi oddanym fanami to kupujcie oryginały... problemem to są ceny paliw czy sprawa z receptami i aptekami gdzie leki za które płaciło się 150 zł zapłacie sie 290zł...itp czy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czytając większość komentarzy odnoszę wrażenie że mam doczynienia z samymi dziećmi... co wy myślicie że jak dodacie swoje zdjęcie na fejsa to was zamkną ? a za co.. nie bądźcie śmieszni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane