Reklama
Reklama

Komentarze

72
A
amareth 🌾 Wieśniak
14 lat temu

One szydzą z podpisu pod wiochą, bo NIEROZUMIEJĄ;P

0

Zglos komentarz

K
konrad8600 🎖️ Snajper
14 lat temu

wygląda jakby najadł sie piłek

0

Zglos komentarz

H
helmut1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

one się cieszą że kolejna fotka będzie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zastanawiają się czy w gaciach też skrywa potężne rozmiary.

0

Zglos komentarz

D
dziwkarz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wnioskuje że ta z prawej szydzi a dwie po lewo wręcz przeciwnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ludzik Michelin'a.

0

Zglos komentarz

I
irek929 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kolejny syntholowy de**l

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Gombasy tez maja takie male glowki...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

nie ma czego zazdroscic ... syntholu sobie wjeb...ał i czym sie tutaj pokazywac ??? cialem napompowanym olejem ??? Wstyd nam tacy przynosza ..

0

Zglos komentarz

X
xshogun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma to jak w lapie miec ponad 60cm a sile poczatkujacego

0

Zglos komentarz

C
creed1984 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak to jest jak się używa synthol :)

0

Zglos komentarz

A
Arnold19944 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zazdrość ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

baloon men:D

0

Zglos komentarz

V
vanuatu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Śmieją się, a tak naprawdę zazdroszczą mu biustu.

0

Zglos komentarz

J
jogus83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

synthol Górą...... ON Ma większe cycki od tych lasek pustych....

0

Zglos komentarz

B
blackdeeevil 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głowę mam Mniejszą od bicepsów, one zadroszczą mu cycków

0

Zglos komentarz

J
JEBAC_HIPHOP 💩 JP 100%
14 lat temu

Synthol BI**H

0

Zglos komentarz

W
Wazelinka70 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Człowiek chmura:)

0

Zglos komentarz

N
nihrian1 😏 Szyderca
14 lat temu

to zależy czy ma kase ...

0

Zglos komentarz

F
fasolmateusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rogalik >:D.

0

Zglos komentarz

B
balcerek45 🌾 Wieśniak
14 lat temu

olejek

0

Zglos komentarz

P
psychiczna666 💩 JP 100%
14 lat temu

patrzcie, chmurka!

0

Zglos komentarz

C
candycane1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak to mówią: duża klata mały ptaszek...

0

Zglos komentarz

I
IcEeEeE 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kolega na syntholu :p

0

Zglos komentarz

M
mleko3.2 😏 Szyderca
14 lat temu

Na pierwszy rzut oka ten "koksu" mi przypominał PEJE , ta laska w czarnym Gandziora blondi po lewej Pelsona po prawej Palucha a ten gościu Tedego :) Wam chyba też sie tak zkojażyło no nie ?:D

0

Zglos komentarz

S
skejt187 🏹 Łowca
14 lat temu

podziel sie tym co brales/bralas...

0

Zglos komentarz

Z
zooro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

?Ciekawe ja sobie tyłek podciera?

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Kładzie papier na klapę i ....

0

Zglos komentarz

B
bmq4 😏 Szyderca
14 lat temu

wyobraź sobie, jak odbiera komórkę;)

0

Zglos komentarz

M
Migacz66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powinien jeszcze sobie łeb napompowac duren

0

Zglos komentarz

P
przemo111989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

SYNTHOL!!! Naprawdę nie róbcie tego w domu..

0

Zglos komentarz

N
nonVtec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Synthol

0

Zglos komentarz

A
andrzej241180 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głowa mniejsza od trica..... zal ..

0

Zglos komentarz

M
marsjanek1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

człowiek chałka ;D

0

Zglos komentarz

H
hana_montana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gość ma większe cycki niż każda z nich, ale łeb mniejszy. Po koksach jaja ma pewnie jak fistaszki. Oczywiste, że leją z niego.

0

Zglos komentarz

A
Agresorek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kur ... Link nie wszedł :D Wystarczy wpisać na youtube Mr. Synthol i zobaczycie wariata

0

Zglos komentarz

S
scheller 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Facet ma większe balony od każdej z nich.

0

Zglos komentarz

P
Pyramidohead10 💩 JP 100%
14 lat temu

O kurde, Grzegorz Piechna po prawej !

0

Zglos komentarz

D
Docent_666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Taaa, niewazne ile ma w bichu czy w klacie. Dla kobiet najwazniejszy jest ten JEDEN wymiar :)

0

Zglos komentarz

K
Ktos_Jakis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Człowiek chmura.

0

Zglos komentarz

H
hrabi2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale głowę ma jakąś taką malutka jak gumbas

0

Zglos komentarz

T
tomaszj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

CO TO MA QURA BYĆ HAHAHAHAHAHAHA --- PODUSZKOWIEC?????

0

Zglos komentarz

B
blublah 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie wiem, czym można tu się zachwycać. Facet zdecydowanie przesadził. Nawet "biust" ma chyba większy niż niejedna aktorka porno.

0

Zglos komentarz

B
brudny18 😏 Szyderca
14 lat temu

pajac na syntholu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zawsze zastanawia mnie jedno: Po co komuś mięśnie, które nie pracują?

0

Zglos komentarz

F
fearsometickler 😏 Szyderca
14 lat temu

Żeby to chociaż były mięśnie a nie syntetyczna podróbka

0

Zglos komentarz

K
kiwi721 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pokąsany pszczelarz :)

0

Zglos komentarz

M
mateusz1980 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pan musi uważać na groszek w puszce a raczej groch, przed połknięciem trzeba rozgryźć.

0

Zglos komentarz

M
maxikaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeśli są choć trochę inteligentne, to normalne jaja sobie z niego robią:) Przecież facet wygląda jak jakaś sztuczna postać z komiksu.

0

Zglos komentarz

B
bakuskun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

syntcholem sie faszeruje zero sily

0

Zglos komentarz

A
anaana1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mały ptaszek w dużym opakowaniu

0

Zglos komentarz

W
wl666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to za zagadka? Mały ptaszek, wielka klatka?

0

Zglos komentarz

M
mareksz78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

drą łacha z cepa haha

0

Zglos komentarz

L
lichyziom 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma w sobie więcej syntholu niż biedronka w jednym sklepie oleju, Nie dawno na Wiocha.pl Był filmik jak nie mógł 40kg na bica wycisnąć, Nie rozumiem Po co wstrzykiwać sobie jakiś olej po to żeby być większym. Porażka

0

Zglos komentarz

U
ulven 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tacy ludzie albo nie widzą jak wyglądają, albo mają nasrane we łbach. Pewnie to drugie..

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

gość ma na imię "anabol" masakra!

0

Zglos komentarz

A
afc1215 🌾 Wieśniak
14 lat temu

One po prostu zazdroszczą mu biustu!

0

Zglos komentarz

M
mylu90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest kalectwo...

0

Zglos komentarz

G
GulczasM3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gosciu na syntholu. zero siły zero wyglądu. porazka...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jeżeli uwielbiają, to też nie rozumiem

0

Zglos komentarz

P
perrito 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gość wygląda nierealnie ;D Na bank z niego szydzą....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jest koks, są pustaki,to znaczy, że znajdujemy się w kotłowni.

0

Zglos komentarz

G
Gold_Shan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie to on wyglada jak chmurka z dragon balla

0

Zglos komentarz

A
adax9876 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Do mózgu sobie ten synthol wstrzyknij de**lu

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Alergia na orzeszki i efekt widac. Karykatura czlowieka myslacego.

0

Zglos komentarz

M
martinleft 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pierwsze skojarzenie to z chałwą.. ;)

0

Zglos komentarz

K
kondziula14 🏹 Łowca
14 lat temu

Cyc ma większy od swojej głowy. Ciekawe czy w mózg mu tak poszło jak w mięśnie....

0

Zglos komentarz

K
KapralJelonek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zazdroszczą cycek bo on ma większe :D

0

Zglos komentarz

J
jasiaaa18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z deczka nieproporcjonalny:)

0

Zglos komentarz

T
toshiba79 😏 Szyderca
14 lat temu

kminią czy w gaciach tez tak pokaznie

0

Zglos komentarz

B
bohema 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest tak jak z żywymi pomnikami, nie muszą ci się podobać ale zdjęcie chcesz zrobić. A zresztą co wy do tych dziewczyn tak? Ktoś wyjął aparat, to co, miały uciekać?

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

pewnie w drzwi wchodzi bokiem

0

Zglos komentarz

W
wiochomatorka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raczej podziwiają, ma większe cycki od nich

0

Zglos komentarz

A
akwarysta93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Syf synthol!!!

0

Zglos komentarz

S
szczykawa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niema to jak syntol

0

Zglos komentarz

P
phobophobic 😏 Szyderca
14 lat temu

Zawsze mnie zastanawia czy tacy ludzie są np w stanie podłubać w nosie. Przecież on może zgiąć rękę maksymalnie o jakieś 90 stopni, dalej 'mięśnie' przeszkadzają :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ONE WCALE NIE SĄ LEPSZE OD NIEGO

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

takie same wieśniary... silikon i botoks

0

Zglos komentarz

E
endrju007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Mówili, że mogę być czym zechcę, więc zostałem chmurą..."

0

Zglos komentarz

Reklama