Reklama
Reklama

Komentarze

9
K
kornikuso 🎖️ Snajper
14 lat temu

Aj skoro mi proponują prace do 67 lat to i dziadek czuje się młodo .

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Na starość zaszalał,bo co ma tak smutno mieć w życiu...

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

nic takiego...to tylko na emeryturke musisz tak dlugo czekac ;)

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
14 lat temu

bo na bunt nigdy nie jest za późno

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

tyz prowda ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Właśnie to samo miałem napisać.Pzdr,

0

Zglos komentarz

T
tabe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@opiekuneczka ,a coś ty taka wyrozumiała się zrobiła dla starszych ludzi? Zapamietałem cię po pierwszym komentarzu jaki dałaś na wiocha "staruchy są od bawienia dzieci,a nie od jazdy autobusami".Po tych słowach utraciłaś szacunek w mych oczach.

0

Zglos komentarz

P
pink_flamingos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bez kitu,pierwszy komentarz opiekunki brzmi-staruchy są od bawienia wnuków a nie jazdy autobusem.Ty też bedziesz stara,a nazwać osobę starszą STARUCHEM to tak jakbyś ją kopnęła !

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

przestal psikac na ci.ki to se przynajmniej na szybie uzyje ;)

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

a miedzy nami..chcialabym miec w jego wieku tyle fantazji i...odwagi ;)

0

Zglos komentarz

U
uknadia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pisze od konca???

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

nie...pisze koncem

0

Zglos komentarz

P
Palikocur 😏 Szyderca
14 lat temu

A czemu uważasz, że za stary? Przecież jest w wieku produkcyjnym? ;)

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Za..ebisty, młodzież XXI wieku niech się schowa.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

bo mlodym sie jest w sercu...niewszystkie :) o tym wiedza

0

Zglos komentarz

K
KrytykWiochy 🎖️ Snajper
14 lat temu

"Wesołe jest życie staruszka...." ;]

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

cha,cha, tu droga ,tam drozka,cha,cha !

0

Zglos komentarz

I
isiasia 🌟 Padawan
14 lat temu

było

0

Zglos komentarz

Reklama