Reklama
Reklama

Komentarze

163
L
lukewawa6 🌾 Wieśniak
14 lat temu

boje sie jej

0

Zglos komentarz

P
PaulaNeko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Arczi chyba też by się przestraczył

0

Zglos komentarz

K
Karolajnax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

0,10 moment napięcia. Czekałam aż coś wyskoczy ;)

0

Zglos komentarz

S
Sseendi17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Masakra

0

Zglos komentarz

H
hugooo19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Masakra , Nie chciał bym byc ty arczim :P hAhAhA piona dla tego kto wstawił hahaahahaha

0

Zglos komentarz

S
staryjozef 😏 Szyderca
14 lat temu

Arczi też ją kocha- z przodu, z tyłu, a czasami do buzi

0

Zglos komentarz

L
Lunaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Noooooo nie jest.... :) ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ona jest trafiona

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
14 lat temu

no niezle j.bnieta

0

Zglos komentarz

Z
zmonceny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

psychiczna id****a i ten ochydny głos. Na pewno bym jej nie ruchała jakbym była facetem, fuj.

0

Zglos komentarz

G
GreenEyes 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widziałabym ją w izolatce

0

Zglos komentarz

U
uzytkownik112211 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale ARCI ciebie nie !!!

0

Zglos komentarz

I
i.nasa 😏 Szyderca
14 lat temu

Gada zupełnie jak żako Artur

0

Zglos komentarz

K
kasiek7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Kurka kocha Arturka" :D

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
14 lat temu

na miejscu Arcziego zainwestowałabym w ochronę

0

Zglos komentarz

P
przem 😏 Szyderca
14 lat temu

potencjalna psychopatka

0

Zglos komentarz

D
Dupcio12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem jak to autor absurdu znalazł na youtube, ale ona powinna dostać dożywotniego bana.

0

Zglos komentarz

P
pascolo 😏 Szyderca
14 lat temu

Chyba coś pokroju tego seryjnego co to ze skóry obdzierał z "Milczenia owiec".

0

Zglos komentarz

L
lesisty2311 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ma ktos numer do boruca? Ja bym tam go ostrzegł...Ja pierdziele , co za psycholka.

0

Zglos komentarz

C
Czapa1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A potem się wszyscy dziwią że on pije alkohol, nawet w samolocie jak tatuś Smuda zabronił.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
14 lat temu

Myśli, że jak kilka razy to powie, to się spełni?

0

Zglos komentarz

B
Bartass905 💩 JP 100%
14 lat temu

wogole zenada hehe

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
14 lat temu

ona nawet nie wie co to jest miłosc i co znaczy słowo kocham!!!!!!

0

Zglos komentarz

T
Tosia666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja pierdziele ona to naprawde ma zryty baniak...

0

Zglos komentarz

K
khalis1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdyby głupota miała skrzydła latała byś niczym gołębica ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

z prędkością światła

0

Zglos komentarz

T
Tommny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zachowuje się jak psychopatka.

0

Zglos komentarz

S
Slavi1980 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rodzice chyba robili ja przez telefon i żetonów zabrakło,ma dziewczyna zryty beret

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

niech ktoś ją puknie w łeb bo się zacieła

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Nie jest do końca normalna?To dla niej nie lada komplement.

0

Zglos komentarz

D
Docent_666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Arczi ma niezle przej*bane...

0

Zglos komentarz

S
sarahaha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże, widzisz a nie grzmisz...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wyprało mi(i tak już zdupczony) mózg.

0

Zglos komentarz

A
aanka01 😏 Szyderca
14 lat temu

dzięki za łapki w górę i rzućcie okiem na jej kanał na Youtube: "kracewicz" (lub kliknijcie na film i się otworzy). Pozdro

0

Zglos komentarz

W
wattieb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cip ciiiipp cip cip cip ...

0

Zglos komentarz

D
dm16 🏹 Łowca
14 lat temu

WTF !?!?!?! jeszcze tak porytego filmiku to nie widziałem ;/ mozg lasuje :D

0

Zglos komentarz

N
Nuna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Biedny Arczi :D Taka "fanka" to nic dobrego!

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

Arczi przychodzi do domu a ona mu tak cały dzień

0

Zglos komentarz

P
pioterz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heh :-) mój jamnik podobnie skamle jak chce landrynkę :P

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i wez tu badz osobą medialna....skoro tyle psycholi na świecie..aż strach sie bać :/

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obejrzalam jej bloga i profil na facebooku.... masakra..ona musi sie leczyc :/ zatrzymala sie w rozwoju totalnie.

0

Zglos komentarz

A
aanka01 😏 Szyderca
14 lat temu

jak znalazłaś jej konto na fb?

0

Zglos komentarz

Z
Z1mna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

MASAAAKRAAA!!!

0

Zglos komentarz

G
Gulashh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Są ludzie i są taborety .... -.-'

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

teraz ocena ostateczna: ogolnie zatrzymala sie w czasie lisyopad/grudzien 2010...ciagle podkresla ze miala 165 cm i 50 kg...ze lubi byc chuda i miec 14 lat (a ma na pewno wiecej) ..artystka, malarka..albo podaje sie za nią...powinna sie leczyc :( ktos powinien jej to uswiadomic...

0

Zglos komentarz

P
Puchalke23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Odczuwam wewnętrzny wstyd po obejrzeniu tego filmiku....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Gdzie użytkownik @SweetArczi?

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

W tej sytuacji opowiadam się za przymusowym leczeniu psychicznym.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

wow! nie wiedzialam, ze cos moze mnie jeszcze zaskoczyc. Widzialam jej bloga i wspolczuje. Biedna, chora dziewczyna

0

Zglos komentarz

L
luluska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pozostawię to w taki sposób: ...

0

Zglos komentarz

C
Clueless 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wstyd, zazenowanie i do tego przerazenie w jednym ;O co za emocje .

0

Zglos komentarz

F
fija 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to było? o.O

0

Zglos komentarz

M
mickeymouse00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a. to przykre.. jednak troche mnie bawi.. nie wiem czy się śmiać czy płakać o,o

0

Zglos komentarz

N
Nicole12 😏 Szyderca
14 lat temu

haha. uśmiałam sie xd

0

Zglos komentarz

N
Nicole12 😏 Szyderca
14 lat temu

co to arczi? xd

0

Zglos komentarz

B
budri89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Artur Boruc chyba:D bo trzyma jego zdjęcie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Arczi Arczki kocham Cię Arczi Masakra!!! będzie mnie to prześladowało przez cały dzień. Oglądnijcie sobie filmik "poleczka na Wzgorzu Zamkowym" jak całuje Arcziego :)

0

Zglos komentarz

Z
zula2000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja odchodzac od komputera(az mi glupio o tym pisac)zaspiewal to az sie sama siebie przestraszylam......

0

Zglos komentarz

D
dawajhajs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie jest,to pewne :)

0

Zglos komentarz

R
rogalo17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest prawdziwa wiocha

0

Zglos komentarz

W
wiochomaniacy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

psychiatra się kłania...

0

Zglos komentarz

E
el_Gato89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie mama paliła w ciąży:/

0

Zglos komentarz

P
Popping 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Siemasz kulfon! :)

0

Zglos komentarz

E
el_Gato89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a w porządku a co u Ciebie?

0

Zglos komentarz

P
Popping 🌾 Wieśniak
14 lat temu

G*t:) oprócz tego, że śnieg rano padał.

0

Zglos komentarz

L
LookAtYou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o.0 panienka ma coś z głową...

0

Zglos komentarz

R
rambolol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma coś z głową

0

Zglos komentarz

K
KapitanKosa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Błagam...Niech ktoś zabije zanim złoży jaja i będzie tego więcej...... :(

0

Zglos komentarz

Z
zaraza1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moja trzy letnia córka zapytała MAMO CO TO JEST ? Nie wiem dziecko choroba jakaś.

0

Zglos komentarz

M
mario83pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie pokazuj dziecku takich rzeczy. To gorsze niż pornografia.

0

Zglos komentarz

S
skwrk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Są momenty, w których wątpię, czy jestem przeciwny aborcji...

0

Zglos komentarz

W
Warzywko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wstyd mi, że jestem z tego samego gatunku :/

0

Zglos komentarz

C
Caliente85 😏 Szyderca
14 lat temu

HMm może to dla fazy zrobiła? ....ehh chciałabym tak myśleć

0

Zglos komentarz

R
robertoblabla 🌾 Wieśniak
14 lat temu

80 podobnych filmików na YT dla fazy? Nooo trzeba mieć konkretnie zryty beret.

0

Zglos komentarz

A
Alqua 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przejechanie paznokciami po tablicy wydaje mniej irytujący dźwięk niż ona..

0

Zglos komentarz

S
szyderca55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

normalnie totalna załamka jak można mieć tak na**ane we łbie?

0

Zglos komentarz

G
gradi90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ona lezala w psycholu w legnicy na oddziale zamknietym jebla sie nago pod tira bo kocha boruca znam ja hahaha :P

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No nie popuść w gacie z tej radości prosty człowieczku.

0

Zglos komentarz

L
lawendowa000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WTF??? co to k*rwa było? ten głos, intonacja o rany straszna jak Sadako z japońskich horrorów, psychoza

0

Zglos komentarz

W
wryczol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

śmieszne to jest :D:D Arcik Arcik :D:D hehe a Wy się dziwicie że Arcik tyle chleje jak ma takich fanów !! hehe

0

Zglos komentarz

F
fragpaul 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiedziony ciekawością trafiłem na jej bloga ... no cóż, czytając go czułem się jak Somerset czytający dziennik Johna Doe. To nie jest wiocha, to bardzo ciężka psychoza.

0

Zglos komentarz

W
wujek_biel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha kur*a mimo że jest psychiczna to nigdy się tak nie śmiałem ;)

0

Zglos komentarz

F
FuckYouMadafaka1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe.

0

Zglos komentarz

F
fuckYea17 💩 JP 100%
14 lat temu

Dziękuje Bożu,że jej nie znam .

0

Zglos komentarz

E
EnemyInside 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba za dużo tego obejrzałem. Chyba się zakochałem w Arczim...

0

Zglos komentarz

K
kamil14955 🌾 Wieśniak
14 lat temu

właśnie zmarnowałem 16 sekund swojego życia :/

0

Zglos komentarz

B
Bobcio3333 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Artur Boruc 4EVER!!

0

Zglos komentarz

F
frankfuterka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

my to wiemy po kilku sekundach, kilka filmików nie byłoby do szczimania:P

0

Zglos komentarz

S
scrabu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobra ale o co tu chodzi??:D

0

Zglos komentarz

M
mario83pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe czy Arczi to już oglądal.

0

Zglos komentarz

Y
YareK691 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zalecam leczenie na oddziale zamkniętym !

0

Zglos komentarz

R
Racaille 💩 JP 100%
14 lat temu

Zrzygałem się na klawiaturę...

0

Zglos komentarz

P
paulincia94 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to samo pomyślałam

0

Zglos komentarz

D
Dopalacz20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeb się na ryj głupia s**o.

0

Zglos komentarz

S
smolkers 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak usunąć konto z tej wiochy ??? #5

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

typiara udowadnia, że kobiety to niższa forma życia na ziemi ;-) a na poważnie to panna ma konkretnie poryty beret

0

Zglos komentarz

Y
yoreciv 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ktoś tu ma kompleksy?

0

Zglos komentarz

M
manyman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na miejscu boruca bał bym sie o swoje życie lub zdrowie

0

Zglos komentarz

J
Jemiol52 😏 Szyderca
14 lat temu

A ja na miejscu Boruca bym ją wyruchał

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja się zastanawiam,gdzie jej rodzina.To osoba chora psychicznie i nie zdaje sobie do końca sprawy z tego co robi.Tu powinna wkroczyć rodzina,bo żal mi tej dziewczyny.

0

Zglos komentarz

E
enigma12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja się zastanawiam kto jej kamerę do ręki dał..

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Choroba psychiczna nie paraliżuje rąk,więc nie rozumiem.Myślisz,że chory psychicznie nie potrafi kupić sobie kamerki czy telefonu z kamerką i że nie potrafi jej obsługiwać??

0

Zglos komentarz

E
enigma12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mam nadzieje że to jej tylko zauroczenie , może jej przejdzie .

0

Zglos komentarz

E
enigma12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i tego też nie wiesz czy jest chora psychicznie , może to prowokacja ?

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie, to nie prowokacja.Ta kobieta jest mi znana nie od dziś.

0

Zglos komentarz

E
enigma12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w takim razie szkoda mi tego Arcziego

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Eeeee,raczej nic mu z jej strony nie grozi.:)

0

Zglos komentarz

D
dodo17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przez chwile poczulem sie jak w horrorze. Wspolczucie dla 'Arcika'.

0

Zglos komentarz

P
Popping 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Desperatka.

0

Zglos komentarz

O
OjciecModerator 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Psychol.

0

Zglos komentarz

P
pannamanna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahahaha :D creepy!

0

Zglos komentarz

C
czesin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zostawcie Poleczke w spokoju, nie potraficie docenic prawdziwej poezji, ograniczone zwierzeta

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To jest Arczidzieło.

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
14 lat temu

może widziała Arcziego jak pompuje piłke

0

Zglos komentarz

M
mapet_16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaah ładnie widze . ;D Arczi xD

0

Zglos komentarz

P
Pudzianxxx7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hmmm nadal nie wiem co sadze o uwolnieniu Krasnali ogodowych :/ A co do przekazu tej typiary to,jestem naprawde szczesliwy ze mojego imienia nie wymawiala xD

0

Zglos komentarz

F
Fatuner 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ymmmm... To było dziwne

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Jak Danuska z Krzyzakow tylko tamta byla chyba troche mnie chora.

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
14 lat temu

Chyba wiekszosc "gosci"tej strony mysli ze piszesz o arachnologii.

0

Zglos komentarz

D
dobryjohnny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cytat z jej kanału:"Uwielbiam Cie Arczi i dziekuję Bogu, ze Ciebie znalazlam i, ze pojechalam do Bydgoszczy, bo Bog sprawil, ze moglam na chwile byc blisko Ciebie, choc sie niespotkalismy..To takie szczescie Arczi odnalezc takiego cudnego, pięknego, wspanialego, nadzwyczajnego, genialnego Mężcz

Cytat z jej kanału:"Uwielbiam Cie Arczi i dziekuję Bogu, ze Ciebie znalazlam i, ze pojechalam do Bydgoszczy, bo Bog sprawil, ze moglam na chwile byc blisko Ciebie, choc sie niespotkalismy..To takie szczescie Arczi odnalezc takiego cudnego, pięknego, wspanialego, nadzwyczajnego, genialnego Mężcz

0

Zglos komentarz

D
dobryjohnny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żczyzne jak Ty..i nawet jak mnie niekochasz Arczi to nic nieszkodzi kochanie, bo wiesz ja nigdy niewidzialam takiego Cudu Wszechswiata jak Arczi..jakbym mogla to bym za Tobą chodzila Arczi i patrzyla na Ciebie i podsylala Ci lisciki do szafki w Celtic Parku: "kocham Cię"..bo Artur jest sup

żczyzne jak Ty..i nawet jak mnie niekochasz Arczi to nic nieszkodzi kochanie, bo wiesz ja nigdy niewidzialam takiego Cudu Wszechswiata jak Arczi..jakbym mogla to bym za Tobą chodzila Arczi i patrzyla na Ciebie i podsylala Ci lisciki do szafki w Celtic Parku: "kocham Cię"..bo Artur jest sup

0

Zglos komentarz

D
dobryjohnny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

er..to Cud Wszechswiata, ze sie zakochalam W Arturze..Dziekuję Ci Boze, ze jest na swiecie ktos taki jak Artur Boruc, kogo trzeba kochac bo inaczej niemozna..i nic sie nieliczy poza faktem, ze kiedys to bylo takie cudne i urocze kochac Artura jako poleczka..a w Warszawie przy Okęciu jest ulica Polec

er..to Cud Wszechswiata, ze sie zakochalam W Arturze..Dziekuję Ci Boze, ze jest na swiecie ktos taki jak Artur Boruc, kogo trzeba kochac bo inaczej niemozna..i nic sie nieliczy poza faktem, ze kiedys to bylo takie cudne i urocze kochac Artura jako poleczka..a w Warszawie przy Okęciu jest ulica Polec

0

Zglos komentarz

D
dobryjohnny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zki" ... Muszę się napić. Nie chcem, ale muszem o.O

0

Zglos komentarz

C
coto191919 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja po tym jednym filmie już wiem że ta dziewczyna nie jest w 100% normalna...

0

Zglos komentarz

P
PaniSzatane 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejna osoba, która powinna grać w obsadzie z Bradem Pittem xDDD

0

Zglos komentarz

B
bukos000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dziewczyna chyba myślała, że 'Arczi' obejrzy to dzieło, wsiądzie w samolot( w międzyczasie poderwie pasażerkę i wypije dwie buteleczki wina, co się niektórym ludziom by pewnie nie spodobało) a następnie spotka się z nią, po czym będą żyć długo i szczęśliwie.

0

Zglos komentarz

M
marytyna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

what the f**k? ; o

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A ja nie kocham Arcziego. :)

0

Zglos komentarz

V
Veital 🏹 Łowca
14 lat temu

To właśnie jest WIOCHA !!!

0

Zglos komentarz

P
PuszkaPandory91 🎖️ Snajper
14 lat temu

Dziewczyna ma coś z głową zdecydowanie a co do Arcziego bałabym się o swoje życie na jego miejscu..z takimi psychicznymi fankami nigdy nic nie wiadomo..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Otóż to ! psychofani mogą być niebezpieczni nawet dla swoich największych idoli. Ale to zbyt długi temat, aby się nad tym rozwodzić. Napiszę lakonicznie, że John Lennon jest idealnym przykładem ofiary psychofana.

0

Zglos komentarz

N
Newsio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż mnie ciarki przeszły. Straszna jest

0

Zglos komentarz

K
karmelcia30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Strach się bać ;DDDD

0

Zglos komentarz

S
SemperFidelis07 😏 Szyderca
14 lat temu

Maaammmaaa ... boję się jej

0

Zglos komentarz

R
ruchaszewski 🏹 Łowca
14 lat temu

A Ja Ciebie nie kocham- Arczi.

0

Zglos komentarz

K
KUBOS_1 😏 Szyderca
14 lat temu

Kory mi wyje*ało...

0

Zglos komentarz

W
Wisiennka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oglądając kilka jej filmów muszę stwierdzić, że psychodeliczne to takie... Paranormal activity może się schować. To.. ryje banie!

0

Zglos komentarz

I
imie.jak.imie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak znalezyc wiecej tego?? gdzie?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

@imie. na jej kanale masz milion jej filmików :o ja obejrzyłem 21434134 i od godziny śpiewam : arczi arczi kocham cię arczi, fiorentina fiorentina siallalala

0

Zglos komentarz

L
leviticus_1 🎖️ Snajper
14 lat temu

To się nie może dziać naprawdę...To się ku**a nie dzieje!!!

0

Zglos komentarz

R
razrok 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...czekaj po kilku ? te 16 sec w zupelnosci wystarcza by tak uwazac...

0

Zglos komentarz

N
noktowizor 🎖️ Snajper
14 lat temu

Połowa pseudo celebrytów tak zaczynała.Dlatego dostają rólki w żałosnych serialach za dużą kasę z naszego abonamentu.

0

Zglos komentarz

Z
zozolinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak???yhm żebym nie musiała Ci przypominać o panu Gracjanie Roztockim i np o panie Szpaku heheheh a przecież to mężczyzni czyż nie???!!!hahahha świry atakuja ja pitole!!!!!!!!nie długo będzie plaga takich głupoli jak zombi w koszmarowcu!!!

0

Zglos komentarz

O
ojciecHanibal 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tutusik patafianie moze podasz kanał a nie sie podniecasz kr***nie jeden

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

Dlaczego do ku*wy nędzy zniknął mój komentarz ?! A pamiętam co napisałem: "Na miejscu Arcziego to bym spierdalał z kraju..."

0

Zglos komentarz

E
Exist 💩 JP 100%
14 lat temu

Wystarczy wpisac w wyszukiwarke youtube. Filmki z nia sa wystawiane przez konto: kracewicz. Oejrzalam pare i faktycznie....ta laska jest chora:]

0

Zglos komentarz

D
damianek1532 💩 JP 100%
14 lat temu

jo po obejrzeniu 5sek. tego filmu stwierdzam ze jest nie normalna!

0

Zglos komentarz

I
ins4ne 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jej słodki do obrzygania głos doprowadza mnie do białej gorączki :D. To co mówi to już druga sprawa ;D.

0

Zglos komentarz

J
Jemiol52 😏 Szyderca
14 lat temu

No poje***a

0

Zglos komentarz

M
marxxes 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja ciebie tez kocham

0

Zglos komentarz

K
klotylda601 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hmmmm .... Coś mi tu pachnie lansem na tak zwaną sztukę wyższą , heheheheheheh

0

Zglos komentarz

M
MrZuo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dostałam przez nią bólu ucha. Dzieki aanka01 -,-

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

facebook : Paula Maria Magdalena Kracewicz ... chociaż ciekawiej jest na jej blogu...kobieta ma 31 lat a wciaż wraca do czasow gdy miala 14 lat...pisze o mamie i siostrze ktora ja krzywdzi, o bracie ktory ma piękne cialo...dużo by pisać :/ troszke jej szkoda...tak bez leczenia.,.

0

Zglos komentarz

P
pawelpiosik 💩 JP 100%
14 lat temu

ona ma nasrane w bani!!

0

Zglos komentarz

N
nutty_nut 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak jakaś nawiedzona dziewczynka z marnego horroru :|

0

Zglos komentarz

M
majucha19942 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niech zmieni dilera albo bierze połowę bo mnie przeraża

0

Zglos komentarz

E
emaniagaga 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mnie wystarczył ten jeden, żeby to stwierdzić :P

0

Zglos komentarz

L
LeoBonhart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Słuchaj no, Boruc, ty lepiej się staraj, żeby Cię faktycznie ten Smuda na to EURO nie powołał, bo tu w Polsce masz takie... fanki.

0

Zglos komentarz

O
orsi1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Łeb rozje***y... chyba lepiej będzie jak pójdę spać :|

0

Zglos komentarz

W
wiktorlodz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jestem Ciekaw Jaki by miała głos jak By spotkała Boruca na żywo: MAJTY MOKRE

0

Zglos komentarz

B
BartD93 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie no konkretnie babkę bojebało...

0

Zglos komentarz

M
Md.Max 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja bym się wstydził robić takie rzeczy i jeszcze twarz pokazywać na filmiku narąbane trzeba w dyńce mieć :/

0

Zglos komentarz

K
Ktos123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ALE ON NIE KOCHA CIEBIE HAHAHAHAHA >.< Ja prd. czy ona ma coś z głową ? o.O Czy tylko udaje...? Wiocha na 100%

0

Zglos komentarz

C
chujorek 💩 JP 100%
14 lat temu

czym jest *kocham cie Arczi* ja kocham *kocham cie arczi* bo zawsze mówie i pisze prawde tylko wtedy gdy naprawde czułam ze kocham Artura Boruca to wtedy pisalam *kocham cie Arczi*..kocham cie Arczi tomoje miękkie i ciepłe gorące z Miłosci i namiętnosci usta i język który sie rozpływa w ustach..koc

czym jest *kocham cie Arczi* ja kocham *kocham cie arczi* bo zawsze mówie i pisze prawde tylko wtedy gdy naprawde czułam ze kocham Artura Boruca to wtedy pisalam *kocham cie Arczi*..kocham cie Arczi tomoje miękkie i ciepłe gorące z Miłosci i namiętnosci usta i język który sie rozpływa w ustach..koc

0

Zglos komentarz

C
chujorek 💩 JP 100%
14 lat temu

http... o, o to mi chodziło!

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

Głos idealny do dubbingu w bajkach... tylko panna ma coś nie halo z bańką, by się tak dziecinnie zachowywać oO'

0

Zglos komentarz

T
Tetek2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Arczi,Arczi jestem jebnięta Arczi. Arczi,Arczi jestem jebnięta Arczi.

0

Zglos komentarz

U
undisputed011 💩 JP 100%
14 lat temu

ta laska ma głos ja psychopatki w horrorach albo laleczka chucky

0

Zglos komentarz

J
jaramtopy1 💩 JP 100%
14 lat temu

Chora :(.

0

Zglos komentarz

D
delik123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lol mi jej :)

0

Zglos komentarz

J
jessiq93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe czy uczyła się tekstu na pamięć

0

Zglos komentarz

Z
zdzichu2013 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na Lubiąż z nią :D

0

Zglos komentarz

S
skowronek666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Arczi mówi byś go pocałowała w d**ę...

0

Zglos komentarz

K
kamilusia934 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja pier.ole .. Ktoś tu napisał jej imię i nazwisko na fejsa . Trzeba tam wejść , żeby to ogarnąć..i tak jej nie ogarniam ... masakra jakas

0

Zglos komentarz

K
kamilusia934 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wstawia jakieś zdj , że to niby jej obrazów zdj z galerii , że kupiła mamie serwis śniadaniowy na imieniny za 600 zł , wstawia zdj Anji Rubik i jej faceta i piszę , że to ona z borucem , że ważyła 50 kg i 165 cm ma i wypisuje jakieś komentarze na fejsie u boruca .. masakra

0

Zglos komentarz

P
pawel911 💩 JP 100%
14 lat temu

Moim zdaniem to geniusz trollowania

0

Zglos komentarz

B
brain1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co to ku**a jest ?

0

Zglos komentarz

S
smiglo84 💩 JP 100%
14 lat temu

halo hiuston tu "psq"(PSQ-osrodek dla po**bow) sie klania

0

Zglos komentarz

S
sapcio12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Siwo w bani.!

0

Zglos komentarz

Z
zabka97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Słaba wersja jakiejś lalki która ma wgrane w pamięć tylko jedno zdanie. Masakra przy takiej dziuni wstyd mi że jestem kobietą

0

Zglos komentarz

A
agent1osso 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pi****lniecie z jebnieciem

0

Zglos komentarz

L
latynosek3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

... czub ..

0

Zglos komentarz

Z
Zelki09 💩 JP 100%
14 lat temu

Haha .. Aha

0

Zglos komentarz

S
Szok_w_trampkach 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahhahahah Weź bo jak to zobaczy na wiocha to się odjebie...

0

Zglos komentarz

N
niusiaa71 🌾 Wieśniak
14 lat temu

doznałam szoku O.o

0

Zglos komentarz

P
pyszninka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hanibal Lekter przyniej to My Little Ponny ....i jeszcze niemoze dojsc do siebie

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
14 lat temu

Obejma na deklu puściła, czy co?

0

Zglos komentarz

G
gacioch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z chorych ludzi nie powinniśmy się śmiać.

0

Zglos komentarz

C
centyyy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co ona ma w bani????balasa???

0

Zglos komentarz

D
dog666 💩 JP 100%
14 lat temu

Co to kur... jest?Banie mi poryło:)

0

Zglos komentarz

K
Kozak146567 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak to oglądałem to myślałem że tą laske pies WyDy***mal

0

Zglos komentarz

Reklama