Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kosa333 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciało zamordowanego mężczyzny GNIŁO OSIEM MIESIĘCY W CHŁODNI - hmmm coś mi tu nie pasuje, jak coś może zgnić w chłodni?!?!

0

Zglos komentarz

M
Magdalenaqwerty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chłodnia to nie mroźnia, tam panuje niska, ale jednak dodatnia temperatura - jak w twojej lodówce.

0

Zglos komentarz

D
dodusia65 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Prokurator po du**e powinien dostać.

0

Zglos komentarz

M
Magdalenaqwerty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nihil novi - "konsumenci" raczej nikogo nie obchodzą, takie sprawy powinno się nagłaśniać gdzie tylko można!

0

Zglos komentarz

Reklama