Reklama
Reklama

Komentarze

40
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Tomasz Jacyków jak zawsze strój pe**ła założył.

0

Zglos komentarz

K
Kronchol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo przecież jest pe**łem....więc musi to podkreślać

0

Zglos komentarz

Y
Yellowrat 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widze tendencje ze pseudo artysci nie maja gdzie zarobic wiec daja d**y za kase w takich szmatlawych programach. Wiocha, to fakt!

0

Zglos komentarz

D
damianppc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no fakt ten program to zwykla zenada, w sumie cala ta viva jest go**o warta

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nawet jak włączycie telewizję chociażby w niedzielę to ku*wa nic nie ma, same durnoty dla de**li. Na 300 kanałów najciekawsze są tylko te naukowe (Discovery, National Geographic), bo te jeszcze trzymają poziom. Polska telewizja (być może w inncyh krajach też) to totalne dno.

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
14 lat temu

National Geographic to z kolei propaganda na maxa. mają tam dużo ciekawych rzeczy, ale wiele z tego to ideologiczne przekłamanie. sa jednostronni. pokazują że tylko USA sa cacy, a inni be. o wiele bardziej obiektywna jest Planete. do tego nie przerywają reklamami i jest ich o wiele mniej.

National Geographic to z kolei propaganda na maxa. mają tam dużo ciekawych rzeczy, ale wiele z tego to ideologiczne przekłamanie. sa jednostronni. pokazują że tylko USA sa cacy, a inni be. o wiele bardziej obiektywna jest Planete. do tego nie przerywają reklamami i jest ich o wiele mniej.

0

Zglos komentarz

P
przemo93c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przepraszam że pytam. Ale jak się nazywa ten program? Hot or ...? bo nie widzę. Nie znam go ogólnie no i nie wiem co o nim sądzić, ale widząc tego pi*******ego pe**ła z prawej już wydaje mi się niegodny uwagi...

0

Zglos komentarz

G
golew 😏 Szyderca
14 lat temu

or not...:)Tyle wiadomości powinno Ci wystarczyć - tzn. nie marnuj życia na sprawdzanie tego np. na utubie. Ja zmarnowałem parę minut i do dziś żałuję;)

0

Zglos komentarz

C
chaosploch2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Banda spe**lonych żydów to pieca z nimi. To jest obelga dla polski mieć taką c**jową telewizję.

0

Zglos komentarz

V
violet412 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Telewizja pierdo*i ludzkie mózgi

0

Zglos komentarz

P
przystojny18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lol to jest na prezentera dowiedziałem się dopiero po komentarzu drLOUBI**HA

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na ten chory program!!!! a ten c**l jacyków to skąd się w ogóle wziął i kto chce oglądać tego pe**ła...

0

Zglos komentarz

T
tasior777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i znajdzcie mi kogoś kto by się ubrał jak ten "Wielki Krytyk"... pajace i clowni są lepiej ubrani

0

Zglos komentarz

N
nerevar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Program z de**lami dla de**li, takie maja największą oglądalność w naszym kraju, niestety...

0

Zglos komentarz

B
bosiolek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wogóle to jest tak preułomny program żę głowa mała nie ma tam osoby negatywnie nie skrytykowanej jak nie za strój to za małe cycki a sami lepiej nei wyglądają żęby to jakieś gwiazdy ich oceniali to jeszcze i troche kultóry dla ludzi przychodzącej mieli ale juroży to ciecie zwykli takie moje zdanie

Wogóle to jest tak preułomny program żę głowa mała nie ma tam osoby negatywnie nie skrytykowanej jak nie za strój to za małe cycki a sami lepiej nei wyglądają żęby to jakieś gwiazdy ich oceniali to jeszcze i troche kultóry dla ludzi przychodzącej mieli ale juroży to ciecie zwykli takie moje zdanie

0

Zglos komentarz

J
jezyk147 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"kultury" oraz "jurorzy" :)

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
14 lat temu

jest to jeden z programów dla de**li. de**le oglądają, reklamy się sprzedają, interes się kręci. jest zasada: jeżeli wyprodukujesz coś dla ludzi inteligentnych, to zbankrutujesz. a jak dla de**li, to będziesz milionerem. dlatego że de**li zawsze jest pod dostatkiem.

0

Zglos komentarz

G
gawarii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehehehe 100 % wiocha big lol 4 viva !!!

0

Zglos komentarz

P
Powhart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

BRAWA DLA AUTORA TEJ WIOCHY !!! W zupełności się zgadzam - nie rozumiem tych ludzi - dla 5 minut sławy są zrobić z siebie wszystko, zdjąć z siebie wszystko i jeszcze dać się oceniać za wygląd... Totalna wiocha i dzicz.pl !!

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Dziękuję Ci OMO ! Dla mnie to właśnie ten absurd znalazł swój dom . Pozdrawiam !

0

Zglos komentarz

K
Kronchol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Elita cieciów... a Pajacyk wygląda jak klaun w depresji

0

Zglos komentarz

P
pilotnh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to są jurorzy? Porażka. EMO DZ***A I PE**Ł Brawo. wychowujcie dzieci, aby na takich ludzi nie wyrosły. !!!

0

Zglos komentarz

K
Kairu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coraz "lepsze" programy wychodzą na kanały jak chociażby te które grzechem jest nie wymienić : -dlaczego ja ? -trudne sprawy -ukryta prawda -pamiętniki z wakacji No i do tego dochodzą jeszcze puszczanie krótkich urywków filmów między reklamami

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tylko ibisza tam brakuje!

0

Zglos komentarz

O
OSTRA5611 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Weźcie ludzie między innymi ten program jest dla śmiechu:ROZRYWKĄ się nazywa..ja tam lubię to oglądac..można się pośmiac chociażby z tych jurorów czy z uczestników..żal mi was..może maJĄ SAME DRAMATY PUSZCZAC CO?

0

Zglos komentarz

S
Shael 😏 Szyderca
14 lat temu

Mnie to tak żenuje że nie dam rady oglądać więc... Ja rozumiem jak coś trzyma dobry poziom to fajnie się ogląda to,można się pośmiać etc. . Ale jak ktoś robi z siebie celowo de**la albo jakieś głupoty robi no to sorry...wtedy zamiast śmiechu mam żenadę w i chcę jak najszybciej zmienić kanał...

Mnie to tak żenuje że nie dam rady oglądać więc... Ja rozumiem jak coś trzyma dobry poziom to fajnie się ogląda to,można się pośmiać etc. . Ale jak ktoś robi z siebie celowo de**la albo jakieś głupoty robi no to sorry...wtedy zamiast śmiechu mam żenadę w i chcę jak najszybciej zmienić kanał...

0

Zglos komentarz

S
Shael 😏 Szyderca
14 lat temu

Rozrywka powinna być inteligentna ,a nie taka by ogłupiać. A patrząc na polskie programy rozrywkowe jak i telenowele (większość przynajmniej) można określić stan naszego społeczeństwa. Pewnie mnie jakieś dzieci zminusują ale co tam . E-penis od plusów mi nie rośnie.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ode mnie wielki plus.Jury wzięte z d*py, którego każdy członek, chyba już nie ma na czym zarabiać i nic nie zaprezentował.Ludzie - uczestnicy, którzy są gotowi robić z siebie de**li w telewizji, aby tylko się w niej pokazać.Dno i jeszcze raz dno.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Widziałem parę razy ten program i cały czas zastanawiało mnie to czy to casting na prezentera Vivy, czy może do filmu porno. Bo nie widzę sensu w paradowaniu pół nago przed jury, aby zostać prezenterem.

0

Zglos komentarz

H
hohlik001 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ja to widziałem raz i od razu podziękowałem:D

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Ja też to widziałem kiedyś i wczoraj na to wpadłem . Uczestnicy tego show zatracający swój honor i obnażający przed całym krajem swoją nieokiełznaną głupotę dają sobie dosłownie zaglądać w majtki panu styliście .

0

Zglos komentarz

H
hohlik001 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

uap1984 Pan stylista szczególnie lubi chłopców, zaraz viva stanie się jak mtv zero grania a w **uj gadania:P

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

hohlik żeby tylko . MTV poszło dalej . Randki homosiów przed 22 .

0

Zglos komentarz

H
hohlik001 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

jak to dobrze ze ja chodzę szybko spać:D MTV wcale nie oglądam za dużo ściągają od amerykanów, a poza tym co to za program muzyczny bez muzyki:P

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

MTV miało sens jakieś hmm 10 lat temu .

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
14 lat temu

A ten "stylista" chyba sam pomocy potrzebuje

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Zgadza się , pomocy jakiegoś doktora specjalisty . Domorosły krytyk mody z bazaru .

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
14 lat temu

Pewnie w szmateksach szuka "inspiracji" a ta zielona muszka pasuje mu jak krowie garnitur

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

" Jest samoukiem – był sprzedawcą w sklepie "Bogusz Center", gdzie poznał fotografa Marka Czudowskiego, który zaproponował mu współpracę." - Taa ta muszka , z akcentem na " samoukiem " .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Kolejne dziadostwo stworzone tylko po to, żeby zatkać dziurę programową. Wylansowane przez im****li jarających się domeną "im głupsze tym lepsze"

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Ku*rwa mać i kręcą to bez przerwy i emitują . Jednak dużo im****li musi to oglądać , więc albo Polacy śmieją się ze swoich rodaków że potrafią być głupsi od amerykanów albo taka papka to dla nas już normalka pośród całej reszty telewizyjnego ch**mu .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Wiesz, to nie jest wina telewizji, bo gdyby nie było oglądalność, to nie było by programu. Nasze społeczeństwo lubi taką durnotę gdzie ktoś robi z siebie de**la, dlatego , że ich to dowartościowuje. Ja jedyne co oglądam, to programy dokumentalne typu Discovery i TVN Turbo.

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Zgadza się , jest popyt , jest podaż . Telewizja robi z tych uczestników jeszcze większych kaleków . Nawet ci co wygrają x faktora , bitwę na głosy czy inne kryształowe kule są tylko bydłem , wodą na młyn dla głębokich kieszeni . To ma się sprzedać i być oglądane i tyle .

0

Zglos komentarz

H
hohlik001 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

lucy masz racje ja też wole Discovery np. ostatnio dowiedziałem się że 75 procent kurzu stanowi ludzka skóra ogólnie kurz to naskórek ludzki :)

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Jeśli chodzi o Discovery to chętnie obejrzałbym jak karmią lwy tą trójka , sądzę że takie show dobrze by się sprzedało .

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ja na pewno bym obejrzała takie szoł:) Im mniej takich de**li, którzy uważają się za chlubę polskiego szołbiznesu, tym lepiej:)

0

Zglos komentarz

Z
Zajeczyca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja mam w rodzinie całe grono, które nagrywa takie odcinki, żeby wychodząc do toalety nie przegapić czegoś super śmiesznego, co padło z ust wykwalifikowanych jurorów. A Discovery to niestety też ch**m, programy ze sztucznie podsycanym napięciem, więcej gadania niż wartościowych faktów.

Ja mam w rodzinie całe grono, które nagrywa takie odcinki, żeby wychodząc do toalety nie przegapić czegoś super śmiesznego, co padło z ust wykwalifikowanych jurorów. A Discovery to niestety też ch**m, programy ze sztucznie podsycanym napięciem, więcej gadania niż wartościowych faktów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jeb*ać telewizję

0

Zglos komentarz

B
biegaczka 🎖️ Snajper
14 lat temu

Jakim prawem na przykład ta środkowa osoba występuje w TV. Kim ona jest, co zaprezentowała? Jej śpiew to śmiech, sprzedała się w reality i zdania nie umie sklecić. Z czym do ludu?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Druga (chyba) żona słynnego polskiego wokalisty, wybitnego artysty sceny muzycznej, pana Michała Wiśniewskiego.

0

Zglos komentarz

B
biegaczka 🎖️ Snajper
14 lat temu

No wiem, właśnie na tym polega smutek, że możesz nie być odbiorcą tych de**lnych programów a i tak wiesz kim są Ci idioci. Bo są sławni i występują w roli znawców, lepszych od nas (skoro są "na szczycie"). Dlaczego ta id****a ma pracę a mądrzy ludzie są bezrobotni?

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Żona to abstrakcja w jego wypadku . Dziura do pchania , sexuwa , studnia bez dna .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Albo koń rozpłodowy, maszynka do dzieci :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Uap, nie bij jeśli się pomylę, ale to chyba Ty miałeś taki śmieszny absurd o Tusku, a gdzieś mi przepadł. Czy Wiocha jest proPeOwka czy mi się wydaje? A tego programu nie znam. Na czym i kiedy leci? Jak taki dobry, to może obejrzę.

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Zgadza się , miałem . Miało być na głównej a poszło do archiwum nie wiedzieć czemu . Czemu wiocha ? Niechaj każdy ma własny pomysł i pogląd . Nie oglądaj tego bo to gwałt na umyśle .

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Cóż, w Polsce jest popyt na takie gó**o, bo ogół społeczeństwa posiada niezwykle niskie IQ. To tragedia. Producenci takich śm***i doskonale wiedzą, że przyciągną miliony zombie do oglądania tego syfu. Cóż, jaki kraj - taka telewizja. Dobrze, że mam National Geographic i inne podobne kanały, bo bym c

Cóż, w Polsce jest popyt na takie gó**o, bo ogół społeczeństwa posiada niezwykle niskie IQ. To tragedia. Producenci takich śm***i doskonale wiedzą, że przyciągną miliony zombie do oglądania tego syfu. Cóż, jaki kraj - taka telewizja. Dobrze, że mam National Geographic i inne podobne kanały, bo bym c

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

Niezwykle niskie IQ? Nie mierz wszystkich swoją miarą.

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

hyba się wyrzygała, mając oglądać takie gó**o.

0

Zglos komentarz

K
Kronchol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rzygać to się chce jak się czyta Twoje komentarze....idź się czymś zajmij dziecko

0

Zglos komentarz

D
Disconnected 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Męczysz, dziewczyno, więc zamilcz.

0

Zglos komentarz

D
Disconnected 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poza tym chyba masz problemy gastryczne, jeżeli wszędzie upatrujesz natrętnie "gówien" i "rzygowin".

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

nic nie rozumiecie-kiedy kryzys zaglada w oczy to i producenci musza rzucac gawiedzi badziew za badziewem,zeby posplacac kredyty zaciagniete na dom ,jacht i ekskluzywne zdziry

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Skład jury chyba nieaktualny .

0

Zglos komentarz

C
Caliente85 😏 Szyderca
14 lat temu

Żenuła wiochą nad wiochy są tego typu programy

0

Zglos komentarz

L
lolo1lolo1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kobieta bez głosu, pe**ł hm jeszcze ksiądz złodziej i to już będzie drugi sejm..

0

Zglos komentarz

R
rav2323 😏 Szyderca
14 lat temu

No Jacykow jest the best :) ile razy na niego spojrzę to mi się śmiać chce :)

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

Tomasz Pajkacyków.

0

Zglos komentarz

L
lottax 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może mi ktoś wytłumaczyć, jaka była idea, tworząc ten program?

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Gniot majacy na celu calkowite odmozdenie mlodziezy.

0

Zglos komentarz

K
kupicha1998 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Program jest do d**y , latanie prawie nago ... nie wiem do czego to jest potrzebne , no ,ale okeej. Ale jeśli chodzi o jurorów ,to się nie zgadzam ,co do Kupichy .

0

Zglos komentarz

W
weltmeister1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to wszystko osiągneło już apogeum:) tylko wyglądać za końcem świata!!!

0

Zglos komentarz

K
klakier1110 😏 Szyderca
14 lat temu

ten program to zenada :D dziewczyny robia z siebie id**tki a faceci rywalizuja miedzy soba ktory ma wieksze miesnie xD

0

Zglos komentarz

Reklama