Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tumonek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i oczywiscie nikt nie zauwazyl,ze to fotomontaz???!!!!

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

fotomontaż to chyba cię zrobił......

0

Zglos komentarz

S
sebek4x4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a po co ktoś miałby się tak trudzić z fotomontażem ---nie wydaje mnie się panie

0

Zglos komentarz

S
savvy18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niedowiarków zapraszam do Bydgoszczy na Wilczak, na róg Chłopickiego i Pola ;-)

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Katolicki glos w miom kompie sie ukazal.

0

Zglos komentarz

Reklama