Reklama
Reklama

Komentarze

53
P
pawelek897 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WarszaFka się bawi.

0

Zglos komentarz

Y
yelonky86 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie "WarszaFka" się bawi tylko przejezdni się bawią w Warszawie.

0

Zglos komentarz

D
damianppc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oni chyba niezdaja sobie sprawy ze ktos moze nie miec ochoty ogladac takich obrzydliwych obrazkow...naucza sie jak im jakis duzy tatuś poprostu wpi****li

0

Zglos komentarz

S
szalona1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahahhahaa ;p

0

Zglos komentarz

K
KrytykWiochy 🎖️ Snajper
14 lat temu

A teraz się przyznaj. Ile winiaczy dałeś, za tę fotkę? ;]

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Pan ,Pani robi badanie kolonoskopie .... tylko dziekowac Panu za darmowe badanie NFZ chcialby za to pieniadze ...

0

Zglos komentarz

M
michalina88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wszystko jest dla ludzi, ale raczej nie każdy ma ochotę oglądać takie widoki w parku. ;-)

0

Zglos komentarz

T
tesar3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wszystko jest dla ludzi ale takie rzeczy to w domu a nie ma parku...obleśne

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

FEJK!

0

Zglos komentarz

D
dona86 🌾 Wieśniak
14 lat temu

podpucha ;p

0

Zglos komentarz

V
veridasluxmea 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wygląda na to, że nie fejk, bo ta kobieta ma zdjęte spodnie. :)

0

Zglos komentarz

G
Grojecczanin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o Boże! masakra, co to ma być????? zezwierzęcenie?

0

Zglos komentarz

W
whipit 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takie tam małe jebanko w parku hah:D pani i pan w podeszłym wieku a zachowują się jak nie powiem co ..;pppp

0

Zglos komentarz

M
musicmans 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kurcze,zastanawia mnie ten dołek pod ławką...

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
14 lat temu

to tak dla żartu przecież temu dziadkowi nie stanie

0

Zglos komentarz

K
Komissar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jaki dziadek? Wygląda na góra 40. Toż to siła wieku.

0

Zglos komentarz

B
bazioo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

je**c i sie nie bac !

0

Zglos komentarz

D
dziku203 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak najdzie ochota to i w parku wyłomota..

0

Zglos komentarz

P
Puma20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o matko z corka ...o.O

0

Zglos komentarz

P
PapcioRydzyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Maskotka na Euro 2012

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

He he he idealna!

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

na miłość nie ma rady...

0

Zglos komentarz

M
mrs_Slayer 💩 JP 100%
14 lat temu

To nie fejk, niestety. Zdjęcie widziałam na prawdę na Facebooku, a poza tym park w mojej dzielnicy. Szkoda, że mnie tam nie było, towarzystwo zostało by wygnane, że tak niepoetycko powiem w cholerę.

0

Zglos komentarz

L
luka29.82 🌾 Wieśniak
14 lat temu

menele i degeneraci ... bo to polska wlasnie

0

Zglos komentarz

G
GarfieldLasagne 😏 Szyderca
14 lat temu

Współczuję takim ludziom. Wiem, że tym menelom już wszystko jedno, ale nie wiedziałam, że AŻ tak... Smutna prawda.

0

Zglos komentarz

M
mazi666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dr. House?

0

Zglos komentarz

Z
Zajac19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mistrzowie ku**a, ha ha ha

0

Zglos komentarz

D
Davkro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rzeczywiście - brudno ;d aż syf oczy wybija

0

Zglos komentarz

P
pierpapier 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja pi****le...ekskluzywna pani do towarzystwa

0

Zglos komentarz

A
asiaa77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to przypadkiem nie dwóch facetów???

0

Zglos komentarz

P
PluuuS 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie, starsza kobieta i mężczyzna . ;)

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Pewnie rodzice w domu.

0

Zglos komentarz

K
klaudia9676 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wstys dla mojej dzielnicy takie ćwoki przynoszą ;(

0

Zglos komentarz

D
dvorson88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie wiocha tylko twoja zazdrosc...pewnie dalej walisz konia...

0

Zglos komentarz

T
tentypszukagwiazd 🎖️ Snajper
14 lat temu

w porównaniu do ciebie walić konia nie muszę :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Przyłączyłbym się. Na dwa baty starą ropę, aż by zawału dostała.

0

Zglos komentarz

D
darecki01 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pisze się bródno ciołku sam jesteś wiocha

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
14 lat temu

Słuszna uwaga, ale precyzując pisze się "brudno"

0

Zglos komentarz

Z
zygryft 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ksiwy, osiedle Bródno ;)

0

Zglos komentarz

M
muza50 🎖️ Snajper
14 lat temu

jako melinaaaaaa pi*******e degeneraty he he he

0

Zglos komentarz

K
kemese 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bródno tak sie pisze...............

0

Zglos komentarz

B
burdziok4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na główną z nimi..........

0

Zglos komentarz

L
Lalalatyryry 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż mi się jeść odechciało... G*T :D

0

Zglos komentarz

A
AGUARES 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehe gimbus jak wali pod reka kolderka to wiochy nie ma a dziadek w parku zadupczyl to mu gula skacze z zazdrosci

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
14 lat temu

Niektórzy ludzie poprostu lubią to robić w publicznych miejscach, na klatkach schodowych, ławkach w parku, przymierzalniach. Normalna opcja i swego rodzaju adrenalinka :)

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

A gdybyś szedł akurat z dzieckiem przez taki park?Co byś mu powiedział?"Kochanie, ci państwo tylko chcieli mieć więcej adrenalinki"?Rozumiem taką potrzebę, ale trzeba niestety brać pod uwagę też innych ludzi, którzy takie miejsca publiczne również z nami dzielą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mundzio84, Cocainowi chodziło o to, że ludzie coraz częściej chcą się upodobniać do zwierząt i w innych przypadkach dobrze im to wychodzi

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

No wybacz Tensor, nie wyczułem ironii.O ile ona w ogóle występowała w tej wypowiedzi...

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

no nie wierze :]. Jak mozna posuwac stara prochwe i to w publicu ???

0

Zglos komentarz

M
misiaamisiab 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Uwierz,że ty też będziesz miał kiedyś tyle lat.Najlepiej już teraz połóż się do trumny id**to. Co nie zmienia faktu,że nie powinni tego robić w miejscu publicznym.

0

Zglos komentarz

B
barabar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oj tam oj tam po prostu wzbogacają swoje życie erotyczne xD ale serio to tak w parku to trochę przesada xd

0

Zglos komentarz

C
Caliente85 😏 Szyderca
14 lat temu

Trzeba urozmaicać życie seksualne.. Może niekoniecznie w takich miejscach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zwale konia

0

Zglos komentarz

T
TATANA001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koń: Nie trzeba, sam zejdę :)

0

Zglos komentarz

N
nataly93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niech sobie uprawiają seks w miejscach publicznych, ale niech wybierają bardziej odludne miejsca, no i niekoniecznie kiedy jest jasno :P.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
14 lat temu

"Gdy Ci smutno, gdy Ci źle złap przechodnia, ulżyj se" :P

0

Zglos komentarz

G
glupota123456789 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Myślałam, że to dwóch panów...

0

Zglos komentarz

M
marzena66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znam tego gostka, jeżdżę z nim codziennie autobusem. :/

0

Zglos komentarz

B
bananito78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to go pozdrów ode mnie :)

0

Zglos komentarz

P
Prostyziom 😏 Szyderca
14 lat temu

ale ktoś im zamulil..

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Sex na zula. Jak nisko mozna upasc . Dwa smiecie w bialy dzien wala sie w parku.Masakra

0

Zglos komentarz

Z
zenek1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ty bogaty uważaj żeby Tobie się przypadkiem noga nie podwinęła i żebyś nie musiał spać pod mostem tak jak oni...

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Nie widze by oni spali. Moze odplywaja ale napewno nie w objecia Orfeusza.

0

Zglos komentarz

M
MamaKasia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A nie przypadkiem w ramiona Morfeusza????

0

Zglos komentarz

M
MamaKasia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zaczynamy być jak pieski - ruchanie gdzie popadnie i gdy dopadnie chcica... A gdzie jakaś godność, szacunek do siebie?

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak czy tak fejk..

0

Zglos komentarz

A
anutka222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

patologia widać odrazu no normalni cywilizowani ludzie by tak nie zrobili

0

Zglos komentarz

H
Hellos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać że mało wiesz o cywilizowanych ludziach-myślisz że są jak troszkę biedniejsi to już nie mogą uprawiać sexu i na żadne przyjemności ich nie stać .

0

Zglos komentarz

K
kodex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bzykanko w plenerze to zajebista sprawa i nie pi****lcie ze ktos mogl isc z dziecmi, bachor i tak nie skuma :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ze w plenerze tak...zajebiaszczo! Ale na jakimś odludziu..polanie, na masce samochodu w lesie.. ale nie kur... w parku!

0

Zglos komentarz

R
Resoviak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak jest ochota to nie ma huja we wsi hah :D

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w tym wieku kiedy juz kazdy seks stal sie nudny...szukaja coraz wiekszych wrazen...boje sie myslec co w domu wyrabiają :/

0

Zglos komentarz

P
praszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I oni tak for real się zapinali? Strach...

0

Zglos komentarz

Reklama