Reklama
Reklama

Komentarze

49
R
robbi88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w bytomiu tez byla taka akcja z lidle tylko ze auto cale bylo w srodku

0

Zglos komentarz

Z
Zielony1980 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moim zadaniem Lublin ul. Kunickiego z tyłu wiać ul. wyścigową

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
14 lat temu

promocja piwa i bal sie ze niezdazy

0

Zglos komentarz

P
pokraka69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czy to nie jest Pruszków ?

0

Zglos komentarz

T
thalia874 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Express-owe zakupy..

0

Zglos komentarz

S
sativa123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wrocław Hubska

0

Zglos komentarz

M
marielinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

100% Darłowo, ul. Żeromskiego jak się jedzie na plażę do Darłówka zachodniego, było w lokalnej gazecie jakieś 2 miesiące temu chyba ;))sama też byłam na miejscu zdjęcie zrobić jak baba parkuje ;)

0

Zglos komentarz

A
armani7 🌟 Padawan
14 lat temu

Blondynka?

0

Zglos komentarz

A
Aleksandra.93 😏 Szyderca
13 lat temu

Chyba Ty...

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
14 lat temu

jjaaaaaaaa suuupeeeerrrrrrrrrr !!! :)

0

Zglos komentarz

A
Agusia190 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skąd wiesz że pomliła? widzisz gdzieś kobietę za za kierownicą ? -.-'

0

Zglos komentarz

A
Agusia190 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skąd wiesz, że pomyliła? widzisz tam gdzieś kobietę za kierownicą ? -.-'

0

Zglos komentarz

A
Aleksandra.93 😏 Szyderca
14 lat temu

Dlaczego odrazu ONA?! A nie mógł być to facet? Skąd pewność?

0

Zglos komentarz

M
MrCiechu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a może ku**a odrazu we wszystkich miejscowościach Polski???? Ku**a wymieniacie te miejscowości c**j wie po co....

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
14 lat temu

Egzamin na prawo jazdy niby taki trudny.

0

Zglos komentarz

S
Sikoreczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

S
Sikoreczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

S
Sikoreczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no cóż w Jeleniej Górze kierowca autobusu do Netto wjechał :)

0

Zglos komentarz

D
dont.look 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czy to było w Bełchatowie?

0

Zglos komentarz

O
okulary_222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kielcach

0

Zglos komentarz

S
Sebb31 🌾 Wieśniak
14 lat temu

myślała że to "Mediamarkt - nie dla id****w" :D ha

0

Zglos komentarz

K
kuda 🌾 Wieśniak
13 lat temu

1. Darłowo 2. Photoshop ;S

0

Zglos komentarz

W
wyluzujziom 🌾 Wieśniak
13 lat temu

śpieszyła sie po winiacza :DD.

0

Zglos komentarz

I
IDontThinkSo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ślichowice?

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

dekada1992-a zapadl wyrok w tej sprawie?Uwazaj-oskarzasz zlodzieja a sam zaplacisz kare za porzadnego czlowieka.Nie wolno rozpowszechniac wizerunku podejrzanego bez wydanego uprzednio przez sad wyroku .A Adminowi gratuluje krotkiej pamieci-nie dalej jak tydzien temu byl zmuszony usunac cos podobnego

0

Zglos komentarz

S
sasuko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tandetny photoshop ,baba wjerzdza w witryne a gosc z lewej chyba w telefon patrzy jasne,ludzie z prawej sobie stoja jakby nigdy nic i gadka szmatka

0

Zglos komentarz

H
Hm-ciekawa-sprawa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wielu myli rozum z mózgiem i jest ok...

0

Zglos komentarz

D
damianppc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dać babie fure z automatem, w stanach takie wjazdy są na porzadku dziennym bo tam wszystkie auta maja automatyczne skrzynie

0

Zglos komentarz

P
pierzaczek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

musiala byc w sklepie niezla promocja . klienci walili , doslownie drzwiami i oknami

0

Zglos komentarz

L
Layla86 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

w usa to norma mają dwa pe**ły i tak się mylą

0

Zglos komentarz

S
Saint_Satan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale to się nie działo w USA, bo tam nie ma lidla, więc cię nie rozumiem.

0

Zglos komentarz

B
bojan123123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jej nie chciało się wychodzić z samochodu ;P i zrobiła sobie nowe drzwi wjazdowe zaraz podjechała do kasy ;)

0

Zglos komentarz

Z
Zezol-Czupakabra 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Mogę wiedzieć jakie to miasto?

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

No właśnie - pomyliłA.Nikt mi nie wmówi, że to że większość kobiet nie nadaje się za kółko to tylko stereotyp.Zresztą każdy z was prowadząc auto, napewno widział niejedną absurdalną sytuację z samochodem i kobietą w roli głównej.

0

Zglos komentarz

C
CoDoLicha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

idź z tym do rozmów w toku

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
14 lat temu

Tak? A widziałeś faceta, który nie odróżnia prawej od lewej? Ja tak i to nie jednego. I mają prawo jazdy! Nie można generalizować, jak się nie ma podparcia w statystykach przez GUS robionych chociażby :) Dziękuję za uwagę.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Wiedziałem, że będzie bulwers,ale takie są fakty drogie panie.To prawda, że wielu facetów też nie powinno mieć prawa jazdy.Ale u kobiet sianie problemów na drodze jest wręcz nagminne.Możecie minusować i jechać mnie ile wlezie, ale tak niestety jest:)

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
14 lat temu

Niestety,szkoda tak jechać na te 'baby' nasze kochane,ale masz rację Mundzio84 chociaż znam kilka dobrych kierowniczek

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
14 lat temu

Czy o jest Starogard Gdański ???

0

Zglos komentarz

A
arkadius73 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wiadra ocynkowane rzucili do sklepu.

0

Zglos komentarz

C
czopisia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może Szamotuły???

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
14 lat temu

Leniwa baba, nie chciało się iść z parkingu do sklepu

0

Zglos komentarz

R
rozsan 💩 JP 100%
14 lat temu

Kochanie widziałeś pogięte kilkanaście tyś zł??? nie, przyjedz do lidla.

0

Zglos komentarz

C
cerot23 💩 JP 100%
14 lat temu

Oborniki Wielkopolskie ;))

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

A gdyby tu było przedszkole w przyszłości... i wasz synek mały przechodził.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

Sprawdzic czy nie ksiadz spieszacy po tanie mszalne.

0

Zglos komentarz

Q
qbate 🌾 Wieśniak
14 lat temu

... w przyszłości!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

raflo997 Skąd wiesz, że to była kobieta?

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
14 lat temu

Z portalu RMF24,tam była ta fotka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

raflo Dzięki za odpowiedź :) miłego popołudnia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To zdjęcie może zapoczątkować nową erę sklepów. Jak powstaną takie, w których będzie można poruszać się autem w ogóle z niego nie wysiadając to walka z otyłością będzie jeszcze trudniejsza.

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
14 lat temu

Kobieta za kółkiem.

0

Zglos komentarz

W
WTF.112 💩 JP 100%
14 lat temu

Częstochowa ? dobrze widzę xDD ?

0

Zglos komentarz

H
hitman42 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może ta babka co z nią był filmik jak wyjechała z ośrodka egzaminacyjnego przez parkanna ulicę, bo pomyliła gaz z hamulcem. Może jednak kiedyś zdała to prawko i znowu się jej pomyliło.

0

Zglos komentarz

L
lolepas 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Starogard sie klania;p

0

Zglos komentarz

A
asik252 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Własnie, skad wiesz ze to kobieta? Widziałeś czy kolejny stereotyp? Zreszta nawet jesli to był facet to i tak wszyscy jezdza po kobietach, zal.

0

Zglos komentarz

K
kondziula14 🏹 Łowca
14 lat temu

Zawsze dziwi mnie dlaczego takim pustakom dają prawo jazdy??? Np. moja znajoma prawo jazdy 3lata jak zrobione ona nie umie zaparkować pomiędzy dwoma samochodami ba nawet w bramę nie potrafi dobrze wjechać tylko jej chłopak musi za nią to robić. I czuj się bezpiecznie na drodze dopiero

0

Zglos komentarz

A
agnes22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skąd to foto ? miejscowosc ?

0

Zglos komentarz

P
panpepe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

radomsko?

0

Zglos komentarz

M
monika_087 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bełchatów??

0

Zglos komentarz

Reklama