Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

A, takie tam. Ćwierka sobie, dziupla się wietrzy, nie mam serca w klatce go zamykać.

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
14 lat temu

Chyba go za pasek chwyciła,ale cos puściło:)

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Zapewne to pasek od Chińczyków, kupiony w tamtejszych Żółtych Tarasach. Towar z Dalekiego Wschodu - nie rozczaruje tylko twojego portfela.

0

Zglos komentarz

B
borutaxxx 🎖️ Snajper
14 lat temu

Co ma wisieć....niech powisi

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
14 lat temu

No teraz to widac ze snieg jest bialy .

0

Zglos komentarz

K
krzysio139 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No nie, umieścił zdjęcie do góry nogami jak ktoś na czołgu stoi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Twarz lepiej niech zasłoni.

0

Zglos komentarz

D
Dominishia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie ma google

0

Zglos komentarz

Reklama