Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
rafalbdg 🏆 Master
14 lat temu

no tyra straszna,Bydgoszcz górą

0

Zglos komentarz

B
baslejndimon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dać im prowizję od wystawionych mandatów za złe parkowanie był by porządek jak UK

0

Zglos komentarz

Reklama