Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
JackCola 🏆 Master
14 lat temu

I bardzo dobrze, każdy zamiennik, okazałby się takim samym wałkiem.

0

Zglos komentarz

F
familimen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prędzej uwierzę że świstak siedzi i zawija w sreberka oglądając mecze Euro... niż wi*prz od koryta odejdzie

0

Zglos komentarz

A
abduch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lato to honorowy człowiek dajmy mu to pokazać hehehehe ;]

0

Zglos komentarz

Reklama