Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
martuchacha87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a co to znowu za format? dla mnie żaden:/

0

Zglos komentarz

B
bacabaca 🌾 Wieśniak
13 lat temu

cieszcie się, że to nie Jarek jest premierem, jakby on strzelił focha to jutro Wermacht byłby już w Krakowie...

0

Zglos komentarz

Reklama