Reklama
W Czechach i to może się zdarzyć...

W Czechach i to może się zdarzyć...

przez [Usunięty użytkownik] — 15 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
Klej91 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nawet bez czytania opisu sobie pomyślałem że to musi być w Czechach. ;) +

0

Zglos komentarz

G
gitesmalinka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No można i tak . xd

0

Zglos komentarz

W
Wilczasty 🌾 Wieśniak
15 lat temu

W Krakowie jest restauracja "Pod złotą Pipą"

0

Zglos komentarz

B
BloodyJuliet 💩 JP 100%
15 lat temu

Widziałam tą restaurację ;d

0

Zglos komentarz

Reklama