Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
Jadzia1999 💩 JP 100%
13 lat temu

Ja pier... co za kur... patologia na tym świecie...

0

Zglos komentarz

J
Jadzia1999 💩 JP 100%
13 lat temu

Ja pier... co za patologia na tym świecie jest... takich ludzi tylko zabić i to tak żeby sie męczyli...

0

Zglos komentarz

G
grzesiek198-g1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ehhhh ten pies jest juz zdechły tak zeby była jasność

0

Zglos komentarz

M
myszka1908jp 💩 JP 100%
13 lat temu

Nie ważne czy zdechły czy nie ale tak zwierzat sie nie trajtuje!!!

0

Zglos komentarz

G
gofa84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mojego wilczura po uśpieniu też tak ciągnięto za łapy (sporo ważył więc nie było innej opcji) tak postępują weterynarze taka rzeczywistość więc nie rozumiem dlaczego tak się wszyscy oburzają to zwierze już nie cierpi nikt się nad nim nie znęca więc ochłońcie.

0

Zglos komentarz

Reklama