Reklama
Reklama

Komentarze

67
M
monikaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

deblny czy nie, ale melodyjka wpada w ucho :P chodze i spiewam :P

0

Zglos komentarz

V
viola124112 🌾 Wieśniak
13 lat temu

piosenka ELMO:P z ulicy sezamkowej

0

Zglos komentarz

X
xxxzakazanaxxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ha ha ! Filmik no fakt zboczony , ale muzyczka wpada w ucho ;D .

0

Zglos komentarz

O
ojrzan 💩 JP 100%
13 lat temu

Ten filmik ma z 5lat, tyle lat temu już go widziałem

0

Zglos komentarz

P
patka1268 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahahha :D::D

0

Zglos komentarz

H
hedonistka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

po obejrzeniu tego filmu jestem w wielkim szoku... chyba napije sie piwa :D

0

Zglos komentarz

R
RRoobbaall 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sama nie wiem jak to okreslic

0

Zglos komentarz

R
RRoobbaall 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sama nie wiem jak to okreslic

0

Zglos komentarz

P
paula5858 🌾 Wieśniak
13 lat temu

faktychnie zboczone ale muzyczka fajna

0

Zglos komentarz

B
basiunia2525 💩 JP 100%
13 lat temu

Przeraził mnie ten ku**s : (

0

Zglos komentarz

G
greensunstorm 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zajebiste

0

Zglos komentarz

H
HeartlessFreak 💩 JP 100%
13 lat temu

Mindf**k jakich mało!

0

Zglos komentarz

N
naaajn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zaje*isty wokal. -.-

0

Zglos komentarz

P
piekarskiemeryt 💩 JP 100%
13 lat temu

hahahahha :D zajebiste :D

0

Zglos komentarz

P
POLIDER 🌾 Wieśniak
13 lat temu

widziałem i miałem na komie w 2006

0

Zglos komentarz

D
Dominishia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szacun

0

Zglos komentarz

P
pippipl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wlasnie zmrnowalam 51s mojego zycia-.-

0

Zglos komentarz

S
silny1988 🌾 Wieśniak
13 lat temu

stare.. w 2008 w wojsku (ooo matko!!!) było to popularne... każdy szeregowy miał ten filmik na kom:D łach i KUPA śmiechu, nie wiocha

0

Zglos komentarz

L
Leffinio 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co to było ?

0

Zglos komentarz

T
teemo987 💩 JP 100%
13 lat temu

muza wchodzi w ucho

0

Zglos komentarz

B
barbarzynca1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hehehehehe

0

Zglos komentarz

K
kacits12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

o_O omg, wtf nie mogę się po tym otrzosnąć. Ten kolesi zapłaci mi za psychologa^^

0

Zglos komentarz

S
specjalista21 💩 JP 100%
13 lat temu

daktyczne film hardcorowy do tej pory nie moge się po tym otrzosnąć

0

Zglos komentarz

P
paulinapaula1993 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bardzo pouczające xD

0

Zglos komentarz

W
WiOcHmenii 🌾 Wieśniak
13 lat temu

admin to de**l bo to już było-,-

0

Zglos komentarz

S
Sylwia46d 🌾 Wieśniak
13 lat temu

faktyczne zrypany filmik

0

Zglos komentarz

T
therunkiler 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ta melodia

0

Zglos komentarz

X
xcite555 💩 JP 100%
13 lat temu

WTF !??

0

Zglos komentarz

I
izzie1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dlaczego ja to obejrzalam..

0

Zglos komentarz

M
marciato 🌾 Wieśniak
13 lat temu

prawdziwe ;__;

0

Zglos komentarz

T
torcik_69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

AHAHAHAHAHA ! :D

0

Zglos komentarz

D
dankan100_97 💩 JP 100%
13 lat temu

Hehe Tusk reklamuje kampanie wyborczą : Pan ku**s,Pani cycek,Pan d**a i oraz Pan Spermiarek.

0

Zglos komentarz

W
Wanda007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahahaha o ja pi****le :d bez kitu takiego jeszcze nie było de**lnego...

0

Zglos komentarz

P
paziak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

hahaha takie głupie że dodałem do ulubionych XD

0

Zglos komentarz

D
duendex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

HAHAHAHAHAHAH!!!

0

Zglos komentarz

P
Pachniuch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zde**lenie poziom expert :D:D:D

0

Zglos komentarz

K
kasiuncia91czarna 🌾 Wieśniak
13 lat temu

eeeee... nie wiem co to bylo i jaki jest przekaz tego filmiku ale mi sie podobalo :D

0

Zglos komentarz

I
ironik 😏 Szyderca
13 lat temu

Stary dobry pown.it :D mało widzieliście..

0

Zglos komentarz

S
silentcore 🌾 Wieśniak
13 lat temu

żartujesz?! jeden z moich ulubionych na youtube (serio)

0

Zglos komentarz

T
turson 😏 Szyderca
13 lat temu

Chyba z serii: "Narwhals, narwhals swimming in the ocean" :P

0

Zglos komentarz

I
I100PROcentZmC 🎖️ Snajper
13 lat temu

Bania zryta...

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
13 lat temu

Było Qufa!!! Gdzie jest Admin??? Obudź się lamusie!!!

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Za dużo scen miłosnych, nie lobię takich filmów.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ch*jowe

0

Zglos komentarz

M
mojastara12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Geniusz..

0

Zglos komentarz

F
figure01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mnie tam zawsze ten filmik śmieszył :)

0

Zglos komentarz

S
shadow1690 🌾 Wieśniak
13 lat temu

śmieszne :D

0

Zglos komentarz

R
Raiden 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiem, że to płytkie, ale ja tam się uśmiałem. :D

0

Zglos komentarz

P
Passion29 💩 JP 100%
13 lat temu

Jeszcze większy de**l to puścił na główną...

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Nie wiem jaki zamysł miał twórca tego "hitu", na czołówki list na pewno nie trafi.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Powiem Ci, ze od tych dzisiejszych "hiciorow" to sie to cos niewiele rozni, wiec lepiej nie skreslajmy tego swietnego kawalka. Ja tutaj widze murowanego faworyta do "Teen Choice Award".

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Może i masz rację =] Ja jednak nie preferuję tak ambitnych piosenek :P

0

Zglos komentarz

I
insan3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ulubiony utwór admina...

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

film instruktażowy dla jacka coli...

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja tam wole utwór -Ciornyj bumier xDD.

0

Zglos komentarz

T
Tailor_PL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Aż sobie tego posłucham :D

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

masz link xD http...

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciornyj bumier- Wpisz sobie na yt xDDDD .

0

Zglos komentarz

S
szymon021194 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobre oskara ma w kieszeni :D

0

Zglos komentarz

P
phobi86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie jest takie glupie trzeba to tylko zrozumiec...

0

Zglos komentarz

M
mielonozaur 😏 Szyderca
13 lat temu

>>> Ten filmik musi być angielski k..wa !

0

Zglos komentarz

T
Tailor_PL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Raczej Amerykański :)

0

Zglos komentarz

E
elEseriks 😏 Szyderca
13 lat temu

Co mnie podkusiło żeby to oglądać....

0

Zglos komentarz

M
mib0220 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten filmik na dobrą sprawe ma już około 8 lat mam go dalej na dysku bo jest ryjący

0

Zglos komentarz

S
Sharka-Syn 💩 JP 100%
13 lat temu

Tak się składa, że mój tato puszcza sobie tę nutkę w słoneczne niedziele. Lubię ten okres. Pootwierane okna, tatuś z wąsem, w okularach przeciwsłonecznych, włosy na żel i ubrany w katanie, szykujący się do wyjścia ze mną i z mamusią na lody.

0

Zglos komentarz

M
mily95 🌾 Wieśniak
13 lat temu

prawie sie poplakalem ze smiechu jak zobaczylem dlonie w polowie filmiku xd

0

Zglos komentarz

A
alex199901 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Haha śmieszne .

0

Zglos komentarz

S
suiCid3R 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Reżyseria:Andrzej Wajda

0

Zglos komentarz

B
bazofilka1234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nawet nie jest zabawne, a skoro nie miało takie być, to znaczy, że jesteś głupi.

0

Zglos komentarz

N
NocnyBuszowniK 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Admin się przy tym masturbuje :)

0

Zglos komentarz

S
Szydercza 😏 Szyderca
13 lat temu

Tak to jest jak się wchodzi na dziwną stronę youtube'a :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tensor uważa to za klasykę godną Oscara...coś takiego jak "Ben Hur" czy "Przeminęło z wiatrem".

0

Zglos komentarz

K
kinematorad 💩 JP 100%
13 lat temu

jak sie pornole ogladalo to nic dziwnego adminku ;) ale zgadzam sie, film de**lny... hahahah ;D

0

Zglos komentarz

A
Alcatraz91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dno.

0

Zglos komentarz

Reklama