Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
dianusia 🏆 Master
13 lat temu

Po co masło jak chleba nie ma?

0

Zglos komentarz

K
Karollo2000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lepiej się najesz wcinając opakowanie... Masakra.

0

Zglos komentarz

I
insan3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest to co nie dojadł ;P

0

Zglos komentarz

P
pepper77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już nie przesadzajcie, niedługo wszystko powyjmujecie z tych pudełek na potrzeby zdjęć żeby tylko mieć materiał na wioche...

0

Zglos komentarz

S
szaza77 😏 Szyderca
13 lat temu

ja też uważam że ta fotka to prowokacja. w szpitalu nie podają posiłków w styropianowych pojemnikach,a juz na pewno nie dają kiełbasy. autor foty to wiocha.

0

Zglos komentarz

S
szaza77 😏 Szyderca
13 lat temu

ta fotka to prowokacja. jej autor sam robi wiochę,chce zaistniec czyimś pomysłem... w szpitalach nie podają posiłków w takich pojemnikach.

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
13 lat temu

poza tym, w szpitalu podaja to, na co lekarz pozwoli, jak jestes po operacji ulkadu pokarnowego dostaniesz szklanke wody i lyzke, zeby usta zmoczyc. moze ktos tez zrobi zdjecie i opisze "sniadanie w polskim szpitalu!" ??? to jest na prawde zalosne....

0

Zglos komentarz

Reklama