Reklama
Reklama

Komentarze

9
E
elfcalypso 🌟 Padawan
13 lat temu

po co jej, to cale ubarnie,lepiej wygladalaby,bez niego :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Żeby pobudzić męską wyobraźnię ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Męską wyobraźnie to może pobudzać lekki dekolt lub idealnie dopasowana s**ienka, a nie dupsko wywalone na wierzch..

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

Widzę że się wam podoba laseczki,która by taką założyła???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ralfo A gdzie , żeś się tego doczytał ?

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

Ja słyszę myśli kobiet lucy:D A tak serio to czasami i kobietki lubią jakiś niekonwencjonalne dobranie ciuszków

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A osobiście wole być seksowna w inny sposób i jak na razie się sprawdza. To dawaj, ja pomyśle cyfrę od 0 do 9 a Ty powiesz jaką, ok? Dawaj..

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

6 i 9

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie, to w takim razie myśli Rexik nie moje, bo ja pomyslałam o 7

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Lucka-za ten text masz u mnie goracego buziaka.Wybierz miejsce.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Za text z dupskiem wywalonym .

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

A może i rexika,ale nie daleko byłem:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wybieram w czółko , bo to tak słodko :)

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Ja myslalem o miejscu gdzie sie spodkamy by dac Ci buziola w.......czolko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wybacz, ja prowadzę życie tylko wirtualne, jestem zwykłym no life'em :)

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

To tak jak ja w delegacji. Zostawiam szustke dzieci i wiruje w necie.Czasami tylko znikam robiac loging/przelew na stronie banku by wyslac im na przezycie.Moze wiesz jaka ciezka jest praca w cyrku a przelewow tez 6 (narazie)i kazdy w inna strone .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie wiem jak jest ciężka jakakolwiek praca, bo ja nie pracuje, nie mam tez żadnej szkoły ani nic. Mój świat to moje łóżko i internet :) Sympatyczny chłopak jesteś :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

M1, a może jeszcze jeden przelewik na wschód Polski... ;))

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

na strzal to i swinia dobra

0

Zglos komentarz

J
JanPawianII 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Piękny widok dla męskich oczu

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak dla mnie to idealnie dobrana mini.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Jakas wielka ta d**a i znieksztalcona.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Zupełnie jak twoja buzia;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To takie końskie zaloty, czy na prawdę się nie lubicie? :)

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Od czasu do czasu muszę sobie ulżyć takim komentarzem, nie wiem czemu tak jest,ale gdy jej docinam, to wiem, że robię coś dobrego dla świata i ludzkość będzie kiedyś ze mnie dumna;)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

My juz sobie to wyjasnialismy, mariom ma malego f**ta i probuje sie dowartosciowac, prawda skarbie?:)

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Już Ci powiedziałem coś na temat mojego olbrzyma... Pływałem kiedyś na grzbiecie po pewnym jeziorze, ale niestety On wymoknął mi się z kąpielówek i ktoś trzasnął mu wtedy fotkę. Od tego czasu krąży legenda o Potworze z Loch Ness.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

klubowa k@rwa z firaną na d@pie.

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

Idealna kompilacja słowna- good bless you

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

thanks .

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
13 lat temu

cool dude

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pewnie usiadła w gaciach na pajęczynę

0

Zglos komentarz

U
umyjmydlo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

dupsko kapitalne ma

0

Zglos komentarz

U
umyjmydlo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

łoo kurła ale schaby

0

Zglos komentarz

Reklama